BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BTW, hrana i samo hrana…

http://finance.yahoo.com/echarts?s=%5EDJUSFO+Interactive#chart1:symbol=^djusfo;range=5y;indicator=volume;charttype=line;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=on;source=undefined

..jopš cca. 10% do vrha iz 2007…


Evo neko piše da neće biti dobiti…Nije se ukrcao ???
Nije bitno, bitno je da čekamo (još cca mjesec dana) na novog kupca, a to je indexni fond…Znači novi pritisak na prodaju…

na koliko bi do tada cijena mogla otići gore? 130 kn?
nešto prodaje još ima oko 105, a ispod 110 kn je sve to dosta sitno

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.


reko sam svoje razmisljenje temeljem onog sto sam imao prilike vidjeti i iskusiti a to je da grafovi i najboljih i najpodcjenjivanijih dionica nisu ravne strelice prema gore.

pa naravno…al zasto te to brine ako si normalan ulagac (citaj dugorocni)?
malo ce naravno pasti tu i tamo ali smjer se zna. mada ovo je tolko podcjenjena dionica da se ni efekt ravne strelice prema gore do neke vrijednosti nemoze u jednom trenutku zanemariti..izmedju 65 i 90 je skoro bila strelica prema gore..


na koliko bi do tada cijena mogla otići gore? 130 kn?
nešto prodaje još ima oko 105, a ispod 110 kn je sve to dosta sitno

heh, kad bi bar tako bilo (sad bi nam odgovaralo kad zelimo rast ali nam ne odgovara kad je suplja kupnja)..
samo to se promjeni u sekundi i ne znaci nista..juce ne ujutro na kupnji na belju bilo tipa 8000komada a na prodaji preko 20000…omjer se promjenio u sat vremena skoro na dijametralno suprotno.

Jel zna neko tko prodaje ? jel se vidi šta u top 10

Cookie Monster

prodaju ovi koji su kupovali na 92
bureki
Opet ce se ponoviti igra od jucer (nadam se). Spustat ce se do 105 i onda ce se pokupovati sve do 107.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

ne čeka se da se spusti nego se tuče sve po 8, pardon 108


ne čeka se da se spusti nego se tuče sve po 8, pardon 108

Imas pravo, prognoza mi je bila loša.
🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Pšenica na najvišoj razini od 2008g.

Wheat Jumps to Highest Since 2008 as Chinese Crop Faces Drought

http://www.bloomberg.com/news/2011-02-09/wheat-advances-nearing-29-month-high-as-drought-threatens-china-crops.html

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

jučer sam zaigrao,što još nisam,pa mi se dopalo-prodao po 104,pa kupio po 101,neznam hoću li i danas uspijeti tako nešto [pray]

Kad rasprodaju ovi koji valjda moraju, idemo u blokadu i to vrlo brzo. Pa sad ti vidi.


Kad rasprodaju ovi koji valjda moraju, idemo u blokadu i to vrlo brzo. Pa sad ti vidi.

Ma samo da se rješimo ove potpore na 108

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

New Report

Close