BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ode belje nazad u kućicu…prodaja pre jaka…nije još vrijeme [undecid] Mislim oko 98 za kraj danas.

…kupio bi jeftinije?.. [lol]
[/quote]

Nebi,ništa od Tode…jedino žito da mi proda po nabavnoj [rolleyes]
[/quote]

…ima u đakovštini nekaj robnih zaliha samo nemaš se više s kim dogovorit..mijo matić i paško gašpar su jedan na božjoj reviziji poslovanja a drugi na državnoj… [lol]




Ode belje nazad u kućicu…prodaja pre jaka…nije još vrijeme [undecid] Mislim oko 98 za kraj danas.

…kupio bi jeftinije?.. [lol]
[/quote]

Nebi,ništa od Tode…jedino žito da mi proda po nabavnoj [rolleyes]
[/quote]
misliš ono što je "kupio" u đakovštini?


Ode belje nazad u kućicu…prodaja pre jaka…nije još vrijeme [undecid] Mislim oko 98 za kraj danas.

…evo frende sad je prilika…go go go…





Ode belje nazad u kućicu…prodaja pre jaka…nije još vrijeme [undecid] Mislim oko 98 za kraj danas.

…kupio bi jeftinije?.. [lol]
[/quote]

Nebi,ništa od Tode…jedino žito da mi proda po nabavnoj [rolleyes]
[/quote]

…ima u đakovštini nekaj robnih zaliha samo nemaš se više s kim dogovorit..mijo matić i paško gašpar su jedan na božjoj reviziji poslovanja a drugi na državnoj… [lol]
[/quote]

Kad bolje razmislim neću ni to od njega.Kad sam ja u pitanju i svi obični jadnici neznanje znači zatvor. Samo Toda smije ne znati,mi svi ostali pravac čuza. [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!






Ode belje nazad u kućicu…prodaja pre jaka…nije još vrijeme [undecid] Mislim oko 98 za kraj danas.

…kupio bi jeftinije?.. [lol]
[/quote]

Nebi,ništa od Tode…jedino žito da mi proda po nabavnoj [rolleyes]
[/quote]

…ima u đakovštini nekaj robnih zaliha samo nemaš se više s kim dogovorit..mijo matić i paško gašpar su jedan na božjoj reviziji poslovanja a drugi na državnoj… [lol]
[/quote]

Kad bolje razmislim neću ni to od njega.Kad sam ja u pitanju i svi obični jadnici neznanje znači zatvor. Samo Toda smije ne znati,mi svi ostali pravac čuza. [tongue]
[/quote]

…ma uzmi si ti belja danas po 102-103 jer ako se sutra predomisliš onda ćeš ga plaćat po 110-112..







Ode belje nazad u kućicu…prodaja pre jaka…nije još vrijeme [undecid] Mislim oko 98 za kraj danas.

…kupio bi jeftinije?.. [lol]
[/quote]

Nebi,ništa od Tode…jedino žito da mi proda po nabavnoj [rolleyes]
[/quote]

…ima u đakovštini nekaj robnih zaliha samo nemaš se više s kim dogovorit..mijo matić i paško gašpar su jedan na božjoj reviziji poslovanja a drugi na državnoj… [lol]
[/quote]

Kad bolje razmislim neću ni to od njega.Kad sam ja u pitanju i svi obični jadnici neznanje znači zatvor. Samo Toda smije ne znati,mi svi ostali pravac čuza. [tongue]
[/quote]

…ma uzmi si ti belja danas po 102-103 jer ako se sutra predomisliš onda ćeš ga plaćat po 110-112..
[/quote]

Nebi baš reko,ovaj skok ti se zove slučajna šetnja mačke….nešto je uznemirilo mačku (čitaj belje) pa je malo poskočila ali kad je vidjela da ništa strašno vratila se u dvorište [lol]

Evo kupnja slabija od prodaje već…. [huh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo, kupnja ponovno najdacala prodaju…o cem ti pricas? Kupi si par komada, i uzivaj zajedno s nama…
Pogledaj malo trgovanje, cim se spusti na 101, netko pokupi ove koji su na prodaji do 102-103, i tak vec par puta..

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Al je opet počelo rasti, a već par tjedana nije mrdalo. Malo sam nadokupio na 89-91 prije tjedan dana, al eto škrtario sam pa nisam puno. Uglavnom ugodno za gledati. 🙂 Na 120 imam 100% dobiti. Dobar pick…


Evo, kupnja ponovno najdacala prodaju…o cem ti pricas? Kupi si par komada, i uzivaj zajedno s nama…
Pogledaj malo trgovanje, cim se spusti na 101, netko pokupi ove koji su na prodaji do 102-103, i tak vec par puta..

I tako to radi več danima " Žanje žito "



Evo, kupnja ponovno najdacala prodaju…o cem ti pricas? Kupi si par komada, i uzivaj zajedno s nama…
Pogledaj malo trgovanje, cim se spusti na 101, netko pokupi ove koji su na prodaji do 102-103, i tak vec par puta..

I tako to radi več danima " Žanje žito "
[/quote]
baš žanje,ima kočnicu na 103,i kad se nakupi prodaje požanje,pa opet čeka…

kad smo već kod žetve,ovo mi liči da se zlatna žetva tek sprema…

Kupnja-prodaja to ništa ne znači,važno je znati koliko ovo vrijedi i na kolikoj visini cijene ćeš prodavati,kakve ti koristi ako prodaš sa 100% dobiti na 120kn ako ćeš ponovno ulaziti na 200kn,prodaja je puno važnija od kupnje,imam 50% zarade na 103kn ali neka mi netko kaže jednu bolju dionicu sa većim prosperitetom,rastom prihoda i dobiti u nadolazećem razdoblju,ako mi netko ukaže na bolju priliku odmah ću prodati i kupiti tu dionicu.

Bolju priliku ja ne vidim?Možda se varam i ne razumijem stvari ali mislim da je za ovu dionicu ulaz do 200kn dobar ulaz.

New Report

Close