BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zar nisi primjetio da je čitavo vrijeme netko rušio cijenu trgujući između svojih skrbničkih,ukrcao se na 4-6 skrbničkih računa i ne vidiš ga među prvih deset,ustvari vidiš ali je jako dobro pazio da u danu protrguje,kupi-proda istu količinu,tako da ne vidiš promjene u prvih deset,sada se pojavio veliki kupac ili više njih pa to više ne može raditi.Pratim to već dugo i već sam pisao o tome,bilo je pitanje dana kada će eksplodirati a taj koji je to radio dobro se jeftino nakrcao i spustio cijenu sa 98kn na 89-90kn gdje se i krcao.Uvijek gledaj fundamente a ne trenutnu cijenu,ja sam mogao prodati sve na prvom skoku na 98kn ali mi nije padalo na pamet jer sve ispod 200-300kn za ovu dionicu je smiješno.


Tako mi i treba kad ne gledam, sad sam uso po 98,30 s 50-tak dionica, kaj se to desava s ovom dionicom.

Bravo, kupio si ju na dnevnom vrhu ?! Nije ti to baš za pohvalu

…ma ne


Tako mi i treba kad ne gledam, sad sam uso po 98,30 s 50-tak dionica, kaj se to desava s ovom dionicom. Kupim je pa pada 2 tjedna i sada ode u nebo ^_^, nadam se samo da sad kad sam je kupio opet nece sljedeca 2 tjedna padati :-P.

..ma ne neboj se ..zastavica je formirana..sad nam predstoji još dva dana stampeda…probaj zamislit još sutrašnji dan kad se ostatak ekipe probudi i skuži formaciju na grafu koja kaže 125 – 130..
[lol]



Tako mi i treba kad ne gledam, sad sam uso po 98,30 s 50-tak dionica, kaj se to desava s ovom dionicom.

Bravo, kupio si ju na dnevnom vrhu ?! Nije ti to baš za pohvalu
[/quote]

Kada bude na 200 biti će ti skoro svejedno dali si kao ja ušao na 75kn ili 98kn.Dobar ulaz,svakako.


Bravo, kupio si ju na dnevnom vrhu ?! Nije ti to baš za pohvalu

ma nemoj..i ja sam kupio na dnevnom maksimumu kad je bio 58kn.
gledajuci iz ove perspektive jel bi to bilo za pohvalu?

Napokon se pokrenilo!
Kad ti jedna dionica čini 65% porfelja onda njezin rast zbilja zna popraviti dan (a tek je krenulo)!!!
Možete ovo shvatiti i kao drukanje, ali mislim će Belje pogurati i Vupik (već su dobrano povezani)!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

nedavno sam pisao u ovoj temi da ce to u kratkom roku (1-2mj) do 130-140, a onda prema razvoju situacije i FI. Izgleda da sada kad se netko vazan dovoljno nakrcao mozemo konacno gore. Pogledajte proteklih tjedana stanje u top 10, svaki put su svi iz top 10 kupovali…

Ovo ce biti nesto kao ADPL koji je sa 96 skocio na 140 u 2mj.

…a kaj je sa ulaskom u krobeks?.. [wink]



Bravo, kupio si ju na dnevnom vrhu ?! Nije ti to baš za pohvalu

ma nemoj..i ja sam kupio na dnevnom maksimumu kad je bio 58kn.
gledajuci iz ove perspektive jel bi to bilo za pohvalu?

Bravo što si je kupio na 58kn,sada ti je najveća briga kada i za koliko ćeš je prodati,može ti se dogoditi da onaj koji uđe na 120kn više od tebe zaradi,to se često događa.
[/quote]

Od onog sto se vidi u top 10, za vrijeme ove zadnje korekcije (18.01. – 03.02.) nadokupljivao je Slavonac.

I to je oko 70% onog sto ima u top10 kupio u periodu za koji je ponderirana prosjecna cijena 91,42 HRK.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Mirovinci će kupovati kasnije, kad cijena naraste, uostalom po tome su poznati….Eh, kakve oni prilike propuštaju i to igrajući se s našim mirovinama…

New Report

Close