BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo si na ove cijene pretjerao ali i danas 300kn vrijedi sigurno a za par godina 400-600kn biti će 100% jer ovdje razvoju nema kraja,imaju tisuću mogućnosti za rast.

Dečki idemo prvo prebacit 100 kn, malo pomalo [thumbsup]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

…evo i mene u ekipi… [cool]

Bravo za Belje.
Fuj za KODT.

Jel zna netko na koliko je blokada da sad ne trazim? [lol]

Milina, jako sam dobro danas

Cookie Monster

Ovo je, neki bi rekli, brutalno. [thumbsup]

Kako nestaju nalozi sa prodaje. Sto kupnjom, sto otkazom.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

100,08 kn

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Hvala iako sumnjam u blokadu.


100,08 kn

ne vjerujem u blokadu iz cisto pragmaticnih razloga…neko vrlo pametno i logicno skuplja..navlaci prodaju tjednima sve nize i onda samo pomete do stotke velike kolicine..
da sam na njegovom mjestu opet bih oslobodio kupnju i opet navuces naivce i trejdere i onda opet pometes do 100tke..tako je bilo izmedju 60 i 65 nekoliko puta (s tim da je kao i ovaj put nesto malo palo ispod koju kunu..tako i ovdje dodje do 88)..

naravno ako taj netko ima dovoljno municije…
svi znamo da to vrijedi visestruko vise i svaka kupnja napravljena na ovim cjenama je bingo.

Kako samo lijepo bid izgleda…prekrasno. Cisti impresionizam!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Tako mi i treba kad ne gledam, sad sam uso po 98,30 s 50-tak dionica, kaj se to desava s ovom dionicom. Kupim je pa pada 2 tjedna i sada ode u nebo ^_^, nadam se samo da sad kad sam je kupio opet nece sljedeca 2 tjedna padati :-P.

Rusitelj vlade ^_^.

New Report

Close