BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je napeto ko kišobran!

I višeneg napeto Zna li neko zašto Slavonski Zif izlazi iz Janafa a trpa u Belje Jel zbog teritorijalne pripadnosti tj sentimenta ili Znamo li jošda je Janaf izvrsna firma

PPDIV i HUS Belja potpisale sporazum s Projektgradnjom iz S.Broda koja preuzima Tvornicu opreme i strojeva(TOS).
Pr.gradnja obvezala se sve ugovore o radu preuzeti u neizmjenjenom obliku…
Pri potpisivanju Sindikati su istaknuli da je i u vrijeme krize došlo do poboljšanja statusa radnika Belja u 20100.-toj god. i to kroz povećanje plaća i produljenja kolekt. ugovora..

eto samo jedna inf. koju možda i znate

http://www.poslovni.hr/vijesti/uljara-nema-za-place-a-ulagala-bi-171302.aspx
…najveći dio projekata odnosi se na podizanje novih svinjogojskih i farmi za tov junadi, modernizaciju silosa, povećanje kapaciteta skladišta, novih nasada vinograda…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Čisti se polako i priprema teren izgleda
Teško je davati nekakve prognoze bez pravih argumenata niti nekakvih novih vijesti ali nekako mi se čini da se ovdje priprema teren za napad na stoju pa onda možda i na 1 book jer nema razloga da se ovo trži ispod.
Fundamentalno je jasna situacija tako da očekivanja nisu nerealna..nikako

sijem žito raste grahorica

Tik-tak 🙂

I meni izgleda da bi moglo prema gore. U novi napad na 100tku.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Sutra i zadnju ušteđevinu ulažem u Beljaru, jer nekako mi milo oko srca na pomisao gdje bi mogli biti do ljeta…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Vjerujem da kad dodje vrijeme za to da ce se ovi dvojica na 95 znati izmaknuti… da nam je put do stoje laksi…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

da, zasista izleda da ovo ide UP, i potražnja je veća i grafikon ukazuje na mogući rast. A i situacija na svjetskom tržištu hrane ide u prilog…pa sad vidjecemo!


da, zasista izleda da ovo ide UP, i potražnja je veća i garfikon ukazuje na mogući rast. A i situacija na svjetskom tržištu hrane ide u prilog…pa sad vidjecemo!

da, opće poznati obrazac ,tkz splav na Dunavu sa gorećom zastavicom, se ukazao na BLJE i to je čisti buy signal ….

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Danas bid ojacao x2.

a vupik,sta na njega kazete

New Report

Close