BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… i kad sve pada mi rastemo…. [wink]

jedan kolega koji piše na svom blogu o potcijenjenosti HR dionice je istrpao vise od 5000komada belja.
kako to komentirate?

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Istrpala je i Ilirika na 63…Kako to ti komentiraš ???

Njegov stil ulaganja mi se nikad nije sviđao i to sam već rekao 100 puta…i prije Belja..


… i kad sve pada mi rastemo…. [wink]

Yes, very nice, indeed…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

istrpao je on 13800, tako nešto.
a valjda mu je odradila onoliko koliko ga je zadovoljila pa je otišao u ADPL.
ionako je rekao da je BLJE uzeo bez neke analize, "trejderski" kako sam kaže


Istrpala je i Ilirika na 63…Kako to ti komentiraš ???

Njegov stil ulaganja mi se nikad nije sviđao i to sam već rekao 100 puta…i prije Belja..


Pustite covjeka na miru, ko zna zasto je prodao…
Svak ima pravo raditi sa svojim dionicama sto zeli
Mozda covjek ima margin, pa se boji
a mozda misli da ce dionica dolje…
svatko smije raditi sa svojim dionicama sto zeli

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

…pa niko ga i ne dira samo komentiramo njegov stil….


…pa niko ga i ne dira samo komentiramo njegov stil….


ma nisam nista lose mislio
Al cinjenica je da sto god covjek napravi odmah svi granatama na njega…
Nije ni njemu lako kad dionice padaju..
Uostalom, on transparentno piše što i kako radi, što malo tko ovdje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ako je tako transparentan zašto trguje sa skrbničkih?
ne grantam ja ništa, samo sam primjetio da jedno radi, drugo piše, treće misli.
al inače je ok [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

ma sve OK….ja sam par puta napisao da po mome mišljenju čovjek ima možda najveće teortsko znanje u Hr….ali isto tako i ovo da praksi nije baš nešto…čisto subjektivno… [thumbsup]



Ovo je best by na hrvatskoj burzi,što god mi govorili i pisali o tome.Dionica je bila na vrhuncu 2007g 400kn a nije imala ni približne fundamente kao danas,tada je firma radila smiješnih 600mil kuna(50-60% manje nego danas) i dobit je bila 18mil.kn.

da, po pricama ljudi iz okrozenja bliskog belju, puno toga je urađeno zadnjih godina i puno uloženo- u svakom smislu još uvijek među best buy ako gledamo malo dugoročnije
[/quote]

nemojmo zaboraviti da je 2007 godine bila euforija na zagrebačkoj burzi a još k tome je AGROKOR bio u igri za preuzimanj Turskog MIGROSA =85000000 potencijalnih potrošača …




Ovo je best by na hrvatskoj burzi,što god mi govorili i pisali o tome.Dionica je bila na vrhuncu 2007g 400kn a nije imala ni približne fundamente kao danas,tada je firma radila smiješnih 600mil kuna(50-60% manje nego danas) i dobit je bila 18mil.kn.

da, po pricama ljudi iz okrozenja bliskog belju, puno toga je urađeno zadnjih godina i puno uloženo- u svakom smislu još uvijek među best buy ako gledamo malo dugoročnije
[/quote]

nemojmo zaboraviti da je 2007 godine bila euforija na zagrebačkoj burzi a još k tome je AGROKOR bio u igri za preuzimanj Turskog MIGROSA =85000000 potencijalnih potrošača …
[/quote]
Bila je euforija u građevinarima i plovidbama, druge dionice nisu bile skupe, bilo je mnogo preuzimanja u to vrijeme koja to potvrđuju. U Belju je napravljena i dokapitalizacija po 100 kuna, a svi su oduševljeni sa investicijom

New Report

Close