BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i gospodo forumashi JA nisam Dunlop i Dunlop nije JA 🙂
(premda i sada vjerovatno ima paranoicnih koji misle suprotno 🙂 )

gosp. Dunlop ako slijedim logiku Vaseg nicka, mogli bismo odigrati neki mech tenisa….
ima blizu uprave Belja nekoliko odlicnih terena.. 😉

@beljac

hehe, tenis je moja prava ljubav.
vinkovci imaju najbolji veteranski turnir u 9mj…mozda dodjem jednom. do sad sam svaki put bio poslovno sprijecen a svaki put sam planirao.

Zar ne vidite da netko fingira trgovanje između dva skrbnička samo da bi se nakrcao,pogledajte trgovanje na tisku to je isto radio danima dok se nije nakrcao…,čuvajte živce dok druge dionice rastu,ovo je navlačenje a ako ne vjerujete pogledajte što se događalo na tisku danima,nakon što se nakrcao dionica je u tri dana uzletjela 20%,nije teško provjeriti.


Zar ne vidite da netko fingira trgovanje između dva skrbnička samo da bi se nakrcao,pogledajte trgovanje na tisku to je isto radio danima dok se nije nakrcao…,čuvajte živce dok druge dionice

misilm da ti je zakljucak i vise nego dobar. hrpa naloga na prodaji, kupnja suplja al uvjek se pojavi dovoljan broj naloga da cjena ne padne. da imam hrpu para i da mislim krcati nema boljeg nacina. zaplasis ljude sa velikim brojem naloga na prodaji (kao da to nesto znaci) a onda pokupujes sve sta se da al ne sa prevelikim brojem izlozenih naloga da pridoneses dojmu velike potraznje.
al uvje postoji rizik da ti neko te naloga pokupi jednim potezom [smiley]

Mene je tip izludio na tisku,zamalo ga nisam prodao,nećeš vjerovati kupim tisak na 176kn a u istoj minuti tip istrese 50kom po 173kn,kupim drugi dan po 180kn a u istoj sekundi-minuti tip istrese 20-50kom po 174-176kn,i tako danima,nisam znao o čemu se radi,mislio sam radnici ili sl.,međutim tada sam točno pratio i kupovao bez obzira na to i svaki put je tip rušio cijenu nekada sa 20 a nekada sa 50kom,tada sam shvatio o čemu se radi jer promjene u prvih deset nije bilo.Fora je dobra,imaš par skrbničkih da se ne vidi kupnja među prvih deset i stalno se nalaziš na prvoj kupnji,više kupnji i ako te netko preskoči i podigne cijenu samo isfingiraš trgovanje među svojim skrbničkim i cijena se zaustavlja,nemoguće je da na ovaj promet belje ne raste,pogledaj kako je tisak eksplodirao kada se tip nakrcao i odustao od fingiranja,mislim da će se to skoro morati dogoditi na belju,samo mi nije jasno koliko ovaj toga želi kupiti jer to već radi danima ali kod belja mu to fingirano trgovanje mora biti puno aktivnije nego na tisku jer je teže kontrolirati cijenu,kladio bih se da je danas i ovih dana pola trgovanja na belju fingirano između dva skrbnička,naplaćati će se taj provizije.



@beljac

hehe, tenis je moja prava ljubav.
vinkovci imaju najbolji veteranski turnir u 9mj…mozda dodjem jednom. do sad sam svaki put bio poslovno sprijecen a svaki put sam planirao.

Ajde moji slavonci za Vinkovačke jeseni – pred kraj 9 og mjeseca, onda možemo spojit i tenis, bogatu slavonsku trpezu, zabavu, mlade lipe snaše………i štošta zanimljivoga….

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



nikom ne zelim otkaz, pogotovo ne tebi, al da je dobro za dionicu je.

ja sam ok, cool.
no
nitko nije dobio otkaz nego su ljudi na "elegantan" nacin izbaceni iz belja pa tako i iz agrokora
sve "cisto" sukladno novom zakonu o radu cl.133

necuveno ali izgleda samo u hrv,
da je moguce da se zajedno sa djelatnosti proda i djelatnika, bez da djelatnik ima mogucnosti izbora svoje sudbine?!
[/quote]
cjenjeni kolega ako mislite na prodaju TOS-a ( Tvornice opreme i strojeva) Projektgradnji, kao prvo nije 120 nego 70 radnika, kao drugo u Belju su tek tri mj. i treće kako su radili bolje je Belju bez njih.
Molim vas da mi objasnite i da je Belje zadržalo samo radnike, kud bi s njima.

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

moj prosjek ulaza 330kn

NEMA PREDAJE


moj prosjek ulaza 330kn

ajajajjjjjjj!!!!!!!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)


moj prosjek ulaza 330kn

Doći ćemo tebi jako brzo,brže nego misliš i želiš,zapamti ovu poruku.


moj prosjek ulaza 330kn

hehe..ti si ko moja stara..nisam je mogo nagovorit na dionice dok svaka tracara iz kvarta nije pocela kupovat (naravno onda je bio ATH)..a onda kad je pocelo padat kao i vecina je totalno izgubila povjerenje i u dionice i u mene [smiley]
i vise ne slusa…

ja sam kad je palo nisko uzeo kredit i usao u grdi dokup i smanjio prosjek na oko 130kn…
poslje sam nazalost sve prodao na 55 al srecom kupio nazad na 58. gledajuci iz ove perspektive bio je pun pogodak al kako je izgledalo grdo kad sam prodo na 55 a ono otislo do 65 [angry]



moj prosjek ulaza 330kn

Doći ćemo tebi jako brzo,brže nego misliš i želiš,zapamti ovu poruku.
[/quote]
definiraj brzo…nekom je brzo za tjedan dana nekom za 2 mj a nekom za 5 godina

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close