BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vlak je na stanici. Još malo pa krećemo….

Ovo stvarno izgleda kao da se samo ceka da netko prvi pritisne kakav gumbic..pa da krenemo..
🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Ili će prodati Todi pa da ima 75 i kusur %



Dobro ste uočili gosp. Dunlop, HFP je nadokupio točno 1077 dionica. Jako zanimljivo.
SZIF takođe neumorno nadokupljuje svakodnevno, po par tisućica.

ne pričaj gluposti, nije HFP dokupio, nego su to vraćene radničke dionice iz xy razloga (smrt, prestanak plaćanja i sl.)
[/quote

Ajde ti čovik moj prvo pojedi nešto hitno, ili popij apaurin za smirenje pa se onda pokušaj pristojno izraziti, možda čak i uspiješ.

Ovdje svi iznosimo svoje viđenje pojedinih stvari koje ne mora biti uvijek točno, ali zato forum i jest tu, za međusobno informiranje.

Svoj al-bahatinjo stav nosi na neku drugu temu.

"ne pričaj gluposti, nije HFP dokupio, nego su to vraćene radničke dionice iz xy razloga (smrt, prestanak plaćanja i sl.)" – ovo jednostavno nije istina.
ja sam iz tog kraja i znam.
jedino ne znam razlog povečanja br. dionica HFP.




Dobro ste uočili gosp. Dunlop, HFP je nadokupio točno 1077 dionica. Jako zanimljivo.
SZIF takođe neumorno nadokupljuje svakodnevno, po par tisućica.

ne pričaj gluposti, nije HFP dokupio, nego su to vraćene radničke dionice iz xy razloga (smrt, prestanak plaćanja i sl.)
[/quote]
Nemoguće je ovo što govoriš, zato što je uvjet bio da prvo platiš iznos HFP-u pa tek onda stječeš dionice. Bio keš ili kredit oni su svu lovu dobili na vrijeme.
[/quote]

nemojte zaboraviti da odredjeni broj radnika (doduse mali) jos uvijek odplacuje prvu rundu radnickih dionica
iz vremena prije Todorica (za vrijeme pr.uprave Marjana Molnara).
prosjecna mjesecna rata cca 90-tak kuna.
tako da smatrama da je ovo nesto u vezi toga.
Ja osobno sam prestao placati nakon 13 rata ( jer to je bio minimum da bi ostvario neke dionice)
te za tu sumu dobio 214kom dionica 🙂

usput kako se prica po baranji blje je od 1.2. laksi za cca 120 ljudi
i tu nije kraj

LP


usput kako se prica po baranji blje je od 1.2. laksi za cca 120 ljudi
i tu nije kraj

heh, bas sam te se sjetio al te nisam htio dozivat jer bi odmah neko rekao da smo mi u biti one man two nicks 🙂 (a i ovako ce bit paranoicnih koji ce to mislit [smiley])

jel ima jos kakvih novosti? kak je s tvojim radnim mjestom?
nikom ne zelim otkaz, pogotovo ne tebi, al da je dobro za dionicu je.

znači radničke dolaze na burzu…..koliko ih ima?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Nemoj se veseliti tuđoj nevolji, a nadam se da se ne veseliš.


nikom ne zelim otkaz, pogotovo ne tebi, al da je dobro za dionicu je.

ja sam ok, cool.
no
nitko nije dobio otkaz nego su ljudi na "elegantan" nacin izbaceni iz belja pa tako i iz agrokora
sve "cisto" sukladno novom zakonu o radu cl.133

necuveno ali izgleda samo u hrv,
da je moguce da se zajedno sa djelatnosti proda i djelatnika, bez da djelatnik ima mogucnosti izbora svoje sudbine?!



nikom ne zelim otkaz, pogotovo ne tebi, al da je dobro za dionicu je.

ja sam ok, cool.
no
nitko nije dobio otkaz nego su ljudi na "elegantan" nacin izbaceni iz belja pa tako i iz agrokora
sve "cisto" sukladno novom zakonu o radu cl.133

necuveno ali izgleda samo u hrv,
da je moguce da se zajedno sa djelatnosti proda i djelatnika, bez da djelatnik ima mogucnosti izbora svoje sudbine?!
[/quote]
Da Beljac, tako sam ti bio i napisao u pm-u kada smo se culi, nazalost, taj ZOR je izrazito nepovoljan za radnike,a bas ta odredba o prijenosu djelatnosti pogoduje korporacijama, jer se elegantno rjesavaju radnika…nazalost…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


nitko nije dobio otkaz nego su ljudi na "elegantan" nacin izbaceni iz belja pa tako i iz agrokora
sve "cisto" sukladno novom zakonu o radu cl.133

mozda sam znatizeljan ali sta je konkretno bilo? koju je to djelatnost prodao a zajedno sa njima i djelatnike? i kolko sam shvatio namjerava jos neke prodati na taj nacin?

nazalost……nakon sagledavanje iz svih kuteva……..nije bilo druge…
zivjela rvacka [bye]
btw hvala na pomoci!

life goes on…
idemo iz nove situacije izvuci sto vise moguce!

no kako gosp. Dunlop kaze, dobro za dionicu
i gospodo forumashi JA nisam Dunlop i Dunlop nije JA 🙂
(premda i sada vjerovatno ima paranoicnih koji misle suprotno 🙂 )

sa tim ZOR cl. 133 su sad otkrili "zlatnu koku"
( doduse to je doslo iz zg jer beljski pravnici nisu toliko mudri)
te su najavili da ovo nije zadnji problem rijesen na taj nacin.
dakle do kraja godine po onome sto se cuje na koga dalje ciljaju je jos cca 10-15% ljudi elegantno rijeseno!

New Report

Close