BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što god da upališ ili otvoriš , svi kažu: hrana poskupljuje. Sutra bi stvarno mogli na 110 kn.

S kakvim je sitnim nalozima cijena spustena za cca 5 kn…smijeh…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Ostali smo iznad. [thumbsup]

izgleda da ćemo zato danas- ispod [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Hlađenje !?

du du du .. nema nam pomoći

ma vidis da si ruse cijenu djeca, pogle ti te naloge od 1 (jedne) dionice…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”



Ostali smo iznad. [thumbsup]

izgleda da ćemo zato danas- ispod [rolleyes]
[/quote]

Ispod crvene – moguce. Ispod plave – bilo bi lijepo da iznad te ostanemo. A i kupnja se ipak malo pojacala u odnosu na otvaranje.

Neznam jel tehnicki ispravno ovo sto sam stavio u prilog. Pa ako moze komentar nekog iskusnijeg.

Radimo li drsku? Pa onda prema 130-135?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Slabo komentara.Bilo je danas povuci,potegni,korekcija očekivana,podnošljiva.Mislim da većina očekuje daljni rast i čeka,čeka.Iće to i preko 100kn samo treba biti strpljiv.Pozdrav. [thumbsup]

Gosp. VedroNebo, moram Vam se zahvaliti na grafovima i viđenjima dnevog kretanja dionice.

Moje je mišljenje, da je šalica sa drškom već formirana, a target koji ste naveli ispravan.
U privitku je Vaš graf na kojem sam ucrtao moje viđenje formiranja šalice.

Što se tiče trgovanja dionicom i budućnosti kompanije, bolje ne može.

lp.

..ekipo, samo strpljivo…osobno, danas nadokupio…

Ja sam jučer nadokupio., danas mala korekcija pa napadamo novu granicu od 120… vraća se Belje tamo gdije mu je mjesto (prema 380 kn)


..ekipo, samo strpljivo…osobno, danas nadokupio…

[thumbsup]


..ekipo, samo strpljivo…osobno, danas nadokupio…

loš potez…kupovao si po 60 kn, a sad dokupljuješ kad je u kratkom roku skočila +60% ?? [rolleyes]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!



..ekipo, samo strpljivo…osobno, danas nadokupio…

loš potez…kupovao si po 60 kn, a sad dokupljuješ kad je u kratkom roku skočila +60% ?? [rolleyes]
[/quote]

Zasto bi to bio los potez? Kad dionica ima perspektivu rasta..
Kad ce biti na nekim visim razinama, prosjek ulaska na 75 kn (recimo) ce biti irelevantan…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

New Report

Close