BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa da klasika… ovakve stvari se događaju uvjek kad nemam vremena za, a ni pristup burzi…

Padajući trend je probijen i održan j rast-ovdje se lijepe stvari tek trebaju odigrati.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Mala korekcijica cijena na svim dionicama….iza 13 sati se kreće u jutrošnjem ritmu. Smiješno je koliko je bojazni na ZSE-u 10 min se ide iz euforije u depresiju, pa opet u euforiju,pa u depresiju,a brokeri samo čekaju.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

moj prosjek ulaza na belju je na 330 kn

NEMA PREDAJE


i ja dokupio, 100 prelazimo ovaj tjedan ziher 🙂

Kolega, upotrebljavati rijec "ziher" je vrlo utjesan stav kojim mozda tjesite sebe jer kada navodite takve izraze onda ih potkrijepite nekim argumentima. To bi se onda moglo bez problema prihvatiti. Svatko moze "predvidjati" da ce nesto gore ili dolje, na taj nacin biti "vidoviti Milan". Osobno, moja je zelja da ova dionica ode na 200 za mj dana jer hrana je prioritetna stvar u zivotu svakoga covjeka pa mislim da svatko najprije izdvaja novac za tu svrhu, a sukladno tome, prehrambena industrija ce valjda zadnja propasti/"propasti", no lijepo bi bilo vidjeti argumente.

U HR bi nezaposlenost mogla doci do 350 000 kn, izjava danas naseg predsjednika, pa mislim da to sve govori o najbitnijoj stavci a to je financijska "moc" potrosaca bez koje nema ni kupovine salame, stana, secera, sta god. To je nazalost nasa prava realnost!

cujem da neki virusi dolaze ne znam dal su to opasni ili…..

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

@Laiv … to je moje mišljenje, a tu smo da razmjenjujemo mišljenja, možda ćemo past na 1kn ali ja mislim da je trend UP.

Cookie Monster

realnost je da su ljudi sve deblji tj. da sve više klopaju. U budučnosti će jako puno ljudi raditi samo za hranu i u njoj tražiti utjehu jer si drugo neće moći priuštiti.
VIVA Belje 🙂
jedem dakle postojim 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Dok cekamo probijanje 100tke malo za razonodu. [wink]

Od kad su se radnici ukljucili (25.10.2010) proslo je 768 141 komada (ne ukljucuje danasnji dan).

Od tad su u top 10 usli Bakic, Percin i SZIF. PBZ skrbnicki podebljao je poziciju kao i dva ERSTE skrbnicka racuna.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ostali smo iznad. [thumbsup]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Ostali smo iznad. [thumbsup]

Sad mozemo titrati iznad 94,i polako prema 110 ?

New Report

Close