BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

poštovani forumaši,
želio bih sa vama napraviti malo istraživanje.
Molio bih vas da svaki od vas koji je zainteresiran u sljedeća 3 dana naznači prema svom mišljenju vrijednost firme belje tj. da imate hrpu para koliko bi u milijardama kuna(1,2,3…) dali za belje naravno u stabilnim vremenima za godinu,dvije… kada se povuče strah od ulaganja, stvori "normalna" okolina i količina novaca koju treba ulagati. Na osnovu toga ćemo lako izračunati realnu vrijednost dionice koju možemo očekivati. Ja se obvezujem da ću napravit malu analizu te je objaviti 4. dan. (neka vam ne bude teško u post upisati broj 1,2,3… i poslati [smiley])

da probijem led,
moja procjena je 3,6 milijardi kn

Koliko ovo raste radi fundamenata a koliko radi sindikata ?

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Kad se kupuje dionica kupuje se budućnost firme. Belje je prošlo /ili još prolazi kroz investicijski ciklus koje još NIJE dao rezultate. Osobno to je moj joker na temelju kojeg sam ulazio.
Sasvim sigurno Toda nije uzimao tolike kredite napamet.
Da mu se to još nije vratilo, vidi se u fin. izvješću gdje je vidljivo da je dobit ostvarena polugom, još uvijek manja od troškova kamata. Znači prvo čekamo da se bar izjednači s troškovima kamata, a onda i pokaže zašto su krediti uzimani.

Belje d.d. Darda – Potpisan Ugovor o pripajanju društva Mlinar Mlinarstvo d.o.o. Križevci

Mece, dana 11. siječanj 2011 godine

O B A V I J E S T

1. Belje d.d. Darda, Svetog Ivana Krstitelja 1a i Mlinar mlinarstvo d.o.o. Križevci,
Grdenićeva 27, obavještavaju javnost, dioničare i poslovne partnere da su dana 10.
siječnja 2011. godine sklopili Ugovor o pripajanju trgovačkog društva Mlinar Mlinarstvo
d.o.o. društvu Belje d.d. Darda, a čime je pokrenut postupak pripajanja društva Mlinar
mlinarstvo d.o.o. društvu Belje d.d.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33683

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Oooo, pa danas bi mogi potegnuti dobro preko 100 kn! Samo lijepe vijesti !

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

to je prastara vijest..ovo je samo finish.

Ispred 100-ke će mnogi izlazit tak da ćemo malo stat…Al nema veze, nek oni prodaju…


Ispred 100-ke će mnogi izlazit tak da ćemo malo stat…Al nema veze, nek oni prodaju…

da

danas- belje
ovo mi je sasvim dovoljno

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ispred 100-ke će mnogi izlazit tak da ćemo malo stat…Al nema veze, nek oni prodaju…

samo nek izlaze..ja jos dokupio parsto komada

i ja dokupio, 100 prelazimo ovaj tjedan ziher 🙂

Cookie Monster

Ovdje se ne izlazi,vjeruj mi,samo se pokušava rušiti cijena za dokup,puno kupaca se pojavilo i mnoge je ušikane velike kupce rast iznenadio pa sada danima bezuspješno pokušavaju rušiti cijenu ali bez uspjeha,svi dobro znaju koliko belje vrijedi.

New Report

Close