BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nakon svih kupovina, poljoprivrednih zadruga i svega sto je Belje preuzelo i koliko je u Belje uloženo i unaprijeđeno…
Koja bi sad cijena po dionici bila realna za jednu takvu prehrambenu kompaniju?


Ja ju ,iskreno, do ljeta očekujem na razinama oko 200 kuna. Daljnji intenzitet rasta će ovisiti o poljoprivrednim prinosima, tj. kakva će biti godina, te o intenzitetu podizanja cijene hrane za koju isto očekujem da bi ove godine mogla ići rapidno gore. Ako nas ove godine vrijeme posluži-dakle bez poplava-samo je nebo granica.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Kakav spektakl ovdije
Na 45 minuta otišao nešto obaviti..
Kad ono imam što vidjeti [thumbsup]
Bravo beljara

sijem žito raste grahorica



…forumaši ispadaju…odlično…
ja osobno podebljo na 83 i 83,50….

samo nek ispadaju..ja ne prodajem svoje jos jaaaako dugo. stavio sam i djedovinu na 58kn..nazalost vise nisam imao..i to bi bio stavio..
[/quote]
Kolega dunlop
Vidim da ste prešli i po blogosferi pisati..ako dobro rezoniram?
Da..volim tenis [thumbsup] [lol]

sijem žito raste grahorica


Kolega dunlop
Vidim da ste prešli i po blogosferi pisati..ako dobro rezoniram?
Da..volim tenis [thumbsup] [lol]

dont blow my cover [wink]

pa ja uvjek volim procitati i dobro i lose o dionici..tako da malo odem u stranu jer ne volim gledati samo navijanje…ocu kompletnu istinu ma kakva bila.

[thumbsup]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

@ vedro nebo
sad ljepo još drškica da se napravi i cijeli forum uđe tranu

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Belje je zakon!!!!! [thumbsup]

lijepo ide ovaj vlak,pitanje je koliko još? Nadam se još dugo iako imam osjećaj da kad u petak završi ponuda za Inu da slijedi stagnacija.Volio bih da budem u krivu.Kakva su vaša razmišljanja kolege?Pozdrav.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/prehrana/krsnik-iznenaduje-brzina-kojom-se-oporavila-cijena-dionica-belja,102737.html

treba dočekati izvještaj 🙂 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

31.03.2011. godine gospodin Davor Krsnik se neće čudiiti zašto se BELJE vratilo strelovitom brzinom na 100 kn..

ps Uh kad se samo sjetim kad je Kapitalni fond kupovao BELJE na 118 – 140 kn i bio nagrađen za dobro odrađen posao, ispravite me ako nije bila 2005 godina!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


lijepo ide ovaj vlak,pitanje je koliko još? Nadam se još dugo iako imam osjećaj da kad u petak završi ponuda za Inu da slijedi stagnacija.Volio bih da budem u krivu.Kakva su vaša razmišljanja kolege?Pozdrav.

pa za mene do razine 100kn uopce ne trebamo pricati o nekakvom brzom rastu i sl..to se sad samo vraca na razine koje je bilo prije objave radnickih dionica..kad se vidjelo da ta reakcija radnika nece biti kakvu su mnogi mislili u vise od 2mj se vratila blizo 100kn..pa sta je to brzo?
sa ovakvim fundamentima?
to da dodje od 100-200 tom brzinom onda je to vec brzo..al ovo za sad je za mene nista i dok to ne dodje do kakvih 110-120kn nije ni za trepnut…mislim da tek od tih razina treba krenuti nekakav zdravi rast..

New Report

Close