BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Testirati ćemo za par mjeseci i 150-200kn.

…forumaši ispadaju…odlično…
ja osobno podebljo na 83 i 83,50….

obzirom na promet i očito nadmetanje ovo bi moglo i u blokadu. a onda tko zna, možda na 100 već danas? eh, da sam kupio više po 56,1 🙁

Biti će danas testiranja i 95… Ja sam Belje kupovao po 160 kn i to je i pri toj cijeni tada bila dobra kupovina, tako da je ova cijena u današnjim uvjetima smiješna. Tko se jednom provozao do Baranje ili barem čitao postove Baranjca zna o čemu pričam. Kad vidiš s čime oni tamo sve raspolažu….Najviše me se dojmio stroj za okopavanje vinove loze sa senzorima-fenomenalno…Ono što su bili građevinari prije nekoliko godina, to sada čeka Todorićeve firme PIK i Belje. Očekujem vrlo brzo da Belje dođe na moju startnu poziciju,a onda niti ATH nije glupo za očekivati.Ne sad za 2 mjeseca, ali da će to ići strmo gore-sigurno je da hoće.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Walter 33,nisi uopće pogriješio što si je kupovao na 160 kn,budi strpljiv belje ulazi u crobex i nemoj je prodavati kada dođe na ATH jer to će ići jako poviše toga…,ne za par mjeseci ali za dvije do četri godine sigurno a ATH bi mogli gledati već 2012-2013g.


…forumaši ispadaju…odlično…
ja osobno podebljo na 83 i 83,50….

samo nek ispadaju..ja ne prodajem svoje jos jaaaako dugo. stavio sam i djedovinu na 58kn..nazalost vise nisam imao..i to bi bio stavio..



Osobno vjerujem da radnici sigurno imaju još 70% u svojim rukama. No, činjenica je da ti nisu ni mislili prodat na ovim cijenama. Jer sjetite se da je cijena neko vrijeme padala….
Znači oni koji su htjeli prodat ili koji su morali to su i uradili. Ostali su odredili neke druge targete.
Mene su iznenadili, pogotovo kad je cijena bila ispod 60 kn, a oni se nisu spuštali ispod te granice već su se grupirali na 63, 64 i 65 kuna…

Mene nisu iznenadili.
Pa po 50 i kusur se prodavalo 2006. godine, kad je firma praktično bila u stečaju. Ide to vrlo brzo preko 100-tke
[/quote]

[cool] [thumbsup]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Rekao sam vam…. [thumbsup]


Walter 33,nisi uopće pogriješio što si je kupovao na 160 kn,budi strpljiv belje ulazi u crobex i nemoj je prodavati kada dođe na ATH jer to će ići jako poviše toga…,ne za par mjeseci ali za dvije do četri godine sigurno a ATH bi mogli gledati već 2012-2013g.

Ma kakva prodaja….sve dionice osim VLDS-a sam kupovao za svoju djecu. IGH bi dao jednog dana i po 7-8 000 kuna, ali Belje neće ići prije no što bude 600-700 kuna. E sad, dal je to 2,3,5 ili više godina sasvim je svejedno,jer su još mali a svaki ima po 265 dionica. U to sam im uložio naš apartman na moru,jer sam procijenio da se neće više imati razloga za imati apartman,jer kad se uvedu porezi na vikendice-za taj porez radije odem svake godine drugdje,lijepo platim i onda cijelu godinu više ne razmišljam da li je cijev pukla,jel mi netko provalio… Hrana je ovdje u pitanju.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Upravo smo u fazi "izletavanja" iz dugoročno padajućeg kanala. Tjedni MACD se prekrižio i pred presjecanjem je 0-e…

Nakon svih kupovina, poljoprivrednih zadruga i svega sto je Belje preuzelo i koliko je u Belje uloženo i unaprijeđeno…
Koja bi sad cijena po dionici bila realna za jednu takvu prehrambenu kompaniju?

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

20 000 000 m2 zemlje x 1 euro=????????

New Report

Close