BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


u slučaju da se uvede subvencioniranje poljoprivrede prema proizvodnji, a ne prema površini, kolika će korist biti za Belje od toga?

Pa zar neće biti tako s novim pravilnikom (mislim da je već na snazi-sutra provjerim pa javim)? Koliko znam trebao bi od nove godine, za sve one koji su u upisniku te ostvaruju pravo na subvenciju/poticaj, kriterij biti proizvodnja po ha, a ne više po m2.

Mean people suck and nice people swallow!



u slučaju da se uvede subvencioniranje poljoprivrede prema proizvodnji, a ne prema površini, kolika će korist biti za Belje od toga?

Pa zar neće biti tako s novim pravilnikom (mislim da je već na snazi-sutra provjerim pa javim)? Koliko znam trebao bi od nove godine, za sve one koji su u upisniku te ostvaruju pravo na subvenciju/poticaj, kriterij biti proizvodnja po ha, a ne više po m2.
[/quote]

s obzirom na prinos po ha, vjerujem da će tu Belje profitirati




u slučaju da se uvede subvencioniranje poljoprivrede prema proizvodnji, a ne prema površini, kolika će korist biti za Belje od toga?

Pa zar neće biti tako s novim pravilnikom (mislim da je već na snazi-sutra provjerim pa javim)? Koliko znam trebao bi od nove godine, za sve one koji su u upisniku te ostvaruju pravo na subvenciju/poticaj, kriterij biti proizvodnja po ha, a ne više po m2.
[/quote]

s obzirom na prinos po ha, vjerujem da će tu Belje profitirati

[/quote]
Profitirati će Belje kako god okreneš.A te subvencije su bile dobra prilika ne da se mozga čime je zaslužio te subvencije nego da se prouči šta on to dolje sve ima
Ta tvornica stočne hrane je neophodna bila i ni moslavka ratarstvo nije za bacit….i opet dil sa Škojom tako da mi je ona njegova prodaja beljskih dionica i dalje misterij..
Uglavnom svakim danom sve bolje i bolje vijesti iz Belja [thumbsup]

sijem žito raste grahorica


Škojom tako da mi je ona njegova prodaja beljskih dionica i dalje misterij..

pa mislim da to i nije neki misterij..si vidio kaj je sve skojo otvorio. preuzeo mlinar i ulozio milijune. vjerovatno su mu trebale pare za to.



Škojom tako da mi je ona njegova prodaja beljskih dionica i dalje misterij..

pa mislim da to i nije neki misterij..si vidio kaj je sve skojo otvorio. preuzeo mlinar i ulozio milijune. vjerovatno su mu trebale pare za to.

[/quote]
Dio je prodao prije ovog ugovora..
Nakon prodaje moslavke je prodao još 12000
Nebitno je znam ali mislim da su to mogli riješiti na elegantniji način od prodaje na burzi.
Baš iz razloga što godinama uspješno surađuju..

sijem žito raste grahorica

Centar banka uletila u TOP 10…sad se vidi tko skuplja…


Centar banka uletila u TOP 10…sad se vidi tko skuplja…

To nije Centar banka nego margin krediti kao što su vjerojatno tvoji, pa sad opet na svoju stranu navlačiš. Opet iznosiš neistine.

Hrvatska prehrambena industrija (koja čini petinu domaće industrijske proizvodnje) u ovoj godini nije pretrpjela veliku štetu, a nikakve potrese ne bi trebala osjetiti ni dogodine, ponajviše zbog stabilne domaće prodaje i daljenjeg rasta inozemne prodaje u kojoj prednjače Podravka, Vindija, Dukat te Agrokorove uzdanice Belje, Jamnica, PIK Vrbovec i Ledo.

http://business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Outlook-2010-Gdje-ulagati-a-cega-se-kloniti

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

U fokusu ulagača mogle bi danas biti i dionice Agrokorovih tvrtki koje kotiraju na burzi. Kako pišu mediji, Agrokor s BNP Paribasom i UniCreditom razgovara o novom aranžmanu koji će mu stvoriti značajan ulagački potencijal.

Novi financijski aranžman znatno bi premašio iznos od 150 milijuna eura, koliko je Agrokoru potrebno za prijevremeni iskup obveznica do 23. studenoga, a spominje se da doseže vrijednost od 300 do 400 milijuna eura. Cijela operacija vjerojatno je motivirana i novim ‘šopingom’ Agrokora u sklopu njegove regionalne strategije, pišu mediji.

http://business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Analiticari-Todoricevo-punjenje-blagajne-motivirat-ce-ulagace

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Neko se danas iskrcava na Belju

10:16 1612,35
10:42 33136,7
11:41 3519,34
11:46 20517,51
12:45 6222
12:46 64879

Uhh Škojo,Škojo..pa što nam to radiš??
I centar banka skrbnički pojačao 1000 ..ali Škojo [shocked]

BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.854.026 22,57 Osnovni račun
3. KARLOVAČKA BANKA D.D. KARLOVAC 121.132 1,47 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 36.198 0,44 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 25.000 0,30 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 10.000 0,12 Skrb. račun
7. MIKULIĆ MIRO 6.806 0,08 Osnovni račun
8. CENTAR BANKA D.D. 6.000 0,07 Skrb. račun
9. KUNIĆ DRAGUTIN 5.700 0,07 Osnovni račun
10. ŠKOJO FRANJO 4.888 0,06 Osnovni račun
Ukupno: 93,11

sijem žito raste grahorica

Gledam malo količine prodane -3 dana i stare podatke iz SDA
Ovo Škojino pojačavanje za 1888 kom je najvjerovatnije objedinjavanje dva računa
Jer onih 3000 je vođeno pod škojo d.o.o a ova količina je pod škojo franjo

sijem žito raste grahorica

New Report

Close