BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Lime………….samo strpljivo dočekati ćete vi svojih pet minuta, možda i prije nego se nadate………..Belje je odlična dionica.

Jedini problem su ti bezveznjaci iz PBZea koji je (čini mi se) namjerno drže nisko


Meni odgovara. Mic po mic i ŠKOJO bi mogao ispod crte.

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Drage kolege gledam ja dnevnik i ostao sam šokiran. Na dnevniku prilog o izvoznicima koji se žale na potpore GUBITAŠIMA. Naveli su i Belje kao gubitaša.

Nevjerojatno kako mogu tako manipulirati u središnjoj emisjij HRT-a. Nadam se da neće ta laž utjecati na cjenu.


Drage kolege gledam ja dnevnik i ostao sam šokiran. Na dnevniku prilog o izvoznicima koji se žale na potpore GUBITAŠIMA. Naveli su i Belje kao gubitaša.

Nevjerojatno kako mogu tako manipulirati u središnjoj emisjij HRT-a. Nadam se da neće ta laž utjecati na cjenu.

Da,baš sam se i ja začudio da Belje spominju kao gubitaša koji dobiva donacije od države.
Makar to me ne čudi s obzirom na to ko mu je vlasnik


Drage kolege gledam ja dnevnik i ostao sam šokiran. Na dnevniku prilog o izvoznicima koji se žale na potpore GUBITAŠIMA. Naveli su i Belje kao gubitaša.

Nevjerojatno kako mogu tako manipulirati u središnjoj emisjij HRT-a. Nadam se da neće ta laž utjecati na cjenu.

juce je u otvorenom hloverka svrsavala na belje. kao bila je tamo i ono sta je vidjela je fascinantno..

i to nije podiglo cijenu (niti bi trebalo)…tako da sumnjam da ce ovo spustiti (niti bi trebalo)


Drage kolege gledam ja dnevnik i ostao sam šokiran. Na dnevniku prilog o izvoznicima koji se žale na potpore GUBITAŠIMA. Naveli su i Belje kao gubitaša.

Nevjerojatno kako mogu tako manipulirati u središnjoj emisjij HRT-a. Nadam se da neće ta laž utjecati na cjenu.


pogledaj bilancu, prestrašno!

čudni se ovdje sveci slave....



Drage kolege gledam ja dnevnik i ostao sam šokiran. Na dnevniku prilog o izvoznicima koji se žale na potpore GUBITAŠIMA. Naveli su i Belje kao gubitaša.

Nevjerojatno kako mogu tako manipulirati u središnjoj emisjij HRT-a. Nadam se da neće ta laž utjecati na cjenu.


pogledaj bilancu, prestrašno!
[/quote]

sta je tako strasno? firma u nastajanju ce na godisnjoj razini imati prihode vece od milijardu kuna..mislim da je prosle godine bilo 1.5mlr.
na prste jedne ruke mozes nabrojati firme u hr koje imaju tako velike prihode…
kad se stane sa ulaganjim i kad se to poslozi ja ocekujem da to sve bude jako ljepo izgledalo.
pa naravno onda i dobit.

[/quote]

sta je tako strasno? firma u nastajanju ce na godisnjoj razini imati prihode vece od milijardu kuna..mislim da je prosle godine bilo 1.5mlr.
na prste jedne ruke mozes nabrojati firme u hr koje imaju tako velike prihode…
kad se stane sa ulaganjim i kad se to poslozi ja ocekujem da to sve bude jako ljepo izgledalo.
pa naravno onda i dobit.
[/quote]

Slažem se…ovo je firma koja se ubrzano šifri i modernizira…bar da su sve naše firme takve…

@Dunlop, @početnik-5

Da, točno, uložiti će Todorić novaca koliko treba i ova firma ima perspektivu, ali ako se ukaže dobra prilika ne bi me čudilo da je proda…

nemam ovu dionicu ali u baldrickovo tipovanje sumnjam prije bi prodao svoju kozu nego belje tipujem na ledo,tisak ili zvjezdu ako ce ista prodavati


nemam ovu dionicu ali u baldrickovo tipovanje sumnjam prije bi prodao svoju kozu nego belje tipujem na ledo,tisak ili zvjezdu ako ce ista prodavati

Zašto prije ledo ili zvijezdu…pa njih ima puno dulje…i vjerojatno su mu više prirasle srcu…

Zbog toga će vjerojatno prije prodati belje…a to bi za nas bilo odlično…jer cijena u odnosu na sadašnju sigurno bila * 3


nemam ovu dionicu ali u baldrickovo tipovanje sumnjam prije bi prodao svoju kozu nego belje tipujem na ledo,tisak ili zvjezdu ako ce ista prodavati

Ne vjerujem da će išta prodavati, a Belje mislim da ni ne smije prodati još koju godinu zbog uvjeta iz ugovora kad ga je kupio od države.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



nemam ovu dionicu ali u baldrickovo tipovanje sumnjam prije bi prodao svoju kozu nego belje tipujem na ledo,tisak ili zvjezdu ako ce ista prodavati

Ne vjerujem da će išta prodavati, a Belje mislim da ni ne smije prodati još koju godinu zbog uvjeta iz ugovora kad ga je kupio od države.
[/quote]

Ako hoće kupiti Mercator…nešto mora prodati…a belje je lijepa prilika!

New Report

Close