BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e90f35bd-c5a8-4fff-9961-927170a45d6b&open=sec

Jeste primjetili iskrcavanje jucer 700 danas 500 kom.
Lik ceka da predju 80kn onda se istovari i to uvjek prije 12h (vjerovatno tad ovi u KABA idu na gablec)

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


Jeste primjetili iskrcavanje jucer 700 danas 500 kom.
Lik ceka da predju 80kn onda se istovari i to uvjek prije 12h (vjerovatno tad ovi u KABA idu na gablec)

To ti se zove kočenje rasta. A kad otkoče, ide Belje na 100 kunića. [thumbsup]



Jeste primjetili iskrcavanje jucer 700 danas 500 kom.
Lik ceka da predju 80kn onda se istovari i to uvjek prije 12h (vjerovatno tad ovi u KABA idu na gablec)

To ti se zove kočenje rasta. A kad otkoče, ide Belje na 100 kunića. [thumbsup]
[/quote]
Moguće je da čekaju Babićku da joj pokupe to mjalo što još ima.
S tim da imamo i novog skupljača već par dana..ZABA skrbnički na devetom povečava količinu.
Za kolegu Truta i ostale navlakače ponavljam još jednom…nema tu ni PBZ-a a bogami ni KABE..samo 2 manja fonda sa simboličnom količinom,par skrbničkih i smješno mali free float [thumbsup]

sijem žito raste grahorica




Jeste primjetili iskrcavanje jucer 700 danas 500 kom.
Lik ceka da predju 80kn onda se istovari i to uvjek prije 12h (vjerovatno tad ovi u KABA idu na gablec)

To ti se zove kočenje rasta. A kad otkoče, ide Belje na 100 kunića. [thumbsup]
[/quote]
Moguće je da čekaju Babićku da joj pokupe to mjalo što još ima.
S tim da imamo i novog skupljača već par dana..ZABA skrbnički na devetom povečava količinu.
Za kolegu Truta i ostale navlakače ponavljam još jednom…nema tu ni PBZ-a a bogami ni KABE..samo 2 manja fonda sa simboličnom količinom,par skrbničkih i smješno mali free float [thumbsup]
[/quote]

Kolega ja nikog ne navlačim na kupnju niti na prodaju !
Kad se ja budem dao u drukanje pustit ćeš suzu skojim sentimentom to radim !
Što se KABA tiče možda nisi čuo al ona je dobila poklon od HPF blje po 25knu sad ti riješi ovu jednadžbu: X+25=80

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


Kolega ja nikog ne navlačim na kupnju niti na prodaju !
Kad se ja budem dao u drukanje pustit ćeš suzu skojim sentimentom to radim !
Što se KABA tiče možda nisi čuo al ona je dobila poklon od HPF blje po 25knu sad ti riješi ovu jednadžbu: X+25=80

Te spike ostavi za nekog drugog..prošao sam ja tu školu davnih dana.Jedna poruka od Đuke i meni je sve bilo jasno.Iskreno boli me briga,radite što želite ja svoje znam.
A što se tiče HPF-a jako dobro znaš da je to skrbnički račun a ne KABA-in
Trgovina pravima nije besplatna i to znaš tako da cijena nije ta koju spominješ.
Ta cjena fecera jedino pod uvjetom da se radi o originalnom nositelju prava ali onda moraš cjenu tretirati sa petnaestgodišnjom odgodom isplate..uračunaj kamate i sve,rast cijene rada i materijala i dobiješ nekakvu sasvim drugu cjenu..
Tako da ti jednađba i ne drži baš vodu [yawn]

sijem žito raste grahorica

Katastrofa probijamo 2100 cijela burza ide gore a BLJE mrtva priroda !
Pozdrav ekipo, vrijeme da se portfelj prešalta [bye]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


Katastrofa probijamo 2100 cijela burza ide gore a BLJE mrtva priroda !
Pozdrav ekipo, vrijeme da se portfelj prešalta [bye]

Sad će gore dok prodaš. [bye]

Eto..ode. [lol]

Leti u nebesa !!! [tongue]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !



Katastrofa probijamo 2100 cijela burza ide gore a BLJE mrtva priroda !
Pozdrav ekipo, vrijeme da se portfelj prešalta [bye]

Sad će gore dok prodaš. [bye]
[/quote]

istina belje se nije maklo ovaj put, zadnji put je za cas otislo na 114 a sad je ostalo na mjestu, nije ni meni jasno sta se dogadja!!

idući tjedan će bit bolje...

ja sam strpljiv bio i ostat cu..kad pada dokupljujem, kad raste ne prodajem i cekam penziju..pa da ga jebes mora preko 200kn jednog dana (osim ako ne propadne poduzece sta trenutno ne razmatram)…
nisam jos niti jednu jedinu prodao niti necu tako skoro.
tvrdoglavo naprijed [smiley]

New Report

Close