BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ovim putem molim PBZ da makne ovog praktikanta koji se uči trejdanju na ovoj dionici jer ovako gubimo i mi i vi i oni… [pray]

Hvala

Đuka Novoseljak

Jezero je malo, a izgleda da je krokodila puno…
[/quote]
Taj PBZ je investor i nije toliko bitan…
BAbić Kristina je ispala prije par dana iz top10..ni to nije tako strašno,ali ovaj skrbnički Karlovačke banke na trećem mj. je prodao 2000 kom i to mi se ne sviđa baš:(
To je onaj što je kupio prava..(cjena je bila 25 kn po dionici ako se ne varam ako grješim neka me neko ispravi)

BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.853.010 22,56 Osnovni račun
3. KARLOVAČKA BANKA D.D. KARLOVAC 121.132 1,47 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 39.297 0,48 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 25.000 0,30 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 10.000 0,12 Skrb. račun
7. KUNIĆ DRAGUTIN 5.700 0,07 Osnovni račun
8. MIKULIĆ MIRO 5.180 0,06 Osnovni račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.932 0,05 Skrb. račun
10. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 3.920 0,05 Skrb. račun
Ukupno: 93,08

sijem žito raste grahorica

Držati il je se riješiti, pitanje je sad ?
Očigledno je da neće nitko da se belji, nemre prebaciti 83 ćn da ga j…. o prometu da ne govorimo.
Šta raditi sa njom ? Strah me je samo ako croby okrene ploču BLJE će se zakucati na 70 ćn sam tako.

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Ja bih prodao na tvom mjestu. I ponovo kupio po 70 kn.


Držati il je se riješiti, pitanje je sad ?
Očigledno je da neće nitko da se belji, nemre prebaciti 83 ćn da ga j…. o prometu da ne govorimo.
Šta raditi sa njom ? Strah me je samo ako croby okrene ploču BLJE će se zakucati na 70 ćn sam tako.


Ja bih prodao na tvom mjestu. I ponovo kupio po 70 kn.

Samo sam se šalio, zaboravio sam staviti smajlića. Ali svejedno hvala!


Držati il je se riješiti, pitanje je sad ?
Očigledno je da neće nitko da se belji, nemre prebaciti 83 ćn da ga j…. o prometu da ne govorimo.
Šta raditi sa njom ? Strah me je samo ako croby okrene ploču BLJE će se zakucati na 70 ćn sam tako.

Loša struktura dioničara…
Nema ni jednog jačeg fonda unutra da bi skupljao.
Vidiš da i na ovim razinama postoji strah..frajer stoji na 80 i čim se pojavio nalog od 500 na 81,90 on zdimi sa 299kom da slučajno nebi kupio.Pa za kog je vraga uopće kucao nalog ako nije siguran da želi kupit

sijem žito raste grahorica

Ali nema ni jednog fonda da bi rušio. To je meni zanimljivije.
Kad krene netko kupovati bit će puno veća cijena. Više nejdu sve dionice gore isti dan. Danas su to Ingra i Kaba(i jučer)..od dionica koje pratim.


Ali nema ni jednog fonda da bi rušio. To je meni zanimljivije.
Kad krene netko kupovati bit će puno veća cijena. Više nejdu sve dionice gore isti dan. Danas su to Ingra i Kaba(i jučer)..od dionica koje pratim.

A PBZ koji je u BLJE ste zaboravili kolega?

što PBZ..skrbnički računi?
Tu je Kaba koja s malo novaca može jako dići cijenu , njoj je i najviše u interesu jer ima 120000 komada.



Ali nema ni jednog fonda da bi rušio. To je meni zanimljivije.
Kad krene netko kupovati bit će puno veća cijena. Više nejdu sve dionice gore isti dan. Danas su to Ingra i Kaba(i jučer)..od dionica koje pratim.

A PBZ koji je u BLJE ste zaboravili kolega?
[/quote]
PBZ na 4-tom je investor..znači mali ulagači
Normalno je da kupuju i prodaju stalno ali trend na tom računu je ipak povečanje broja dionica

sijem žito raste grahorica




Ali nema ni jednog fonda da bi rušio. To je meni zanimljivije.
Kad krene netko kupovati bit će puno veća cijena. Više nejdu sve dionice gore isti dan. Danas su to Ingra i Kaba(i jučer)..od dionica koje pratim.

A PBZ koji je u BLJE ste zaboravili kolega?
[/quote]
PBZ na 4-tom je investor..znači mali ulagači
Normalno je da kupuju i prodaju stalno ali trend na tom računu je ipak povečanje broja dionica
[/quote]

kako znaš da je investor a ne njihov fond?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Kaba je isto skrbnički..onaj što je ostvario kupnju pravima.
Do sada je prodao 2000 komada(ni tu transakciju nisam uspio prepoznati na burzi toga dana) i to je jedina aktivnost koju smo vidjeli od njega.
Čisto sumljam da će on prodavati polako..kao i kupovati.
Mislim da je tu najvjerovatniji scenario kao na Koki..jednog dana sve u čuture

sijem žito raste grahorica





Ali nema ni jednog fonda da bi rušio. To je meni zanimljivije.
Kad krene netko kupovati bit će puno veća cijena. Više nejdu sve dionice gore isti dan. Danas su to Ingra i Kaba(i jučer)..od dionica koje pratim.

A PBZ koji je u BLJE ste zaboravili kolega?
[/quote]
PBZ na 4-tom je investor..znači mali ulagači
Normalno je da kupuju i prodaju stalno ali trend na tom računu je ipak povečanje broja dionica
[/quote]

kako znaš da je investor a ne njihov fond?
[/quote]
Ja znam..znaš i ti a vjerujem da i Alien zna..zato ne kužim uopće ovu raspravu [kiss]

sijem žito raste grahorica

New Report

Close