BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Dionica padne s 2000 kn na 100 kn i sad je 200 kn. Pih…treba to još jaaaaaaaako narasti. O kakvom vi naglom rastu pričate. Vidjet ćete sutra dok kažu danas u vijestima što će biti. Crobi na 2500 bodova.
A pala je zbog tehničke greške u matematici MMF-a a i drugi će se slično oglasiti.

Kolega ne treba biti baš toliko euforičan.veselimo se rastu kao i svi drugi ali baš davati prognoze gdje će crobex završiti i u kojem periodu je malo preambiciozno.
Mene više zanima kako će izgledati stanje u top 10 dioničara danas i sutra nakon onih istresanja u ponedeljak i utorak.Imam nekakav predosjećaj da je moguće da je centar banka izašla u potpunosti u utorak.Vidit će mo ubrzo [smiley]
[/quote]
kolega,dali se sjecate koliko je kostala dionica belja kad je crob zadnji put bio na ovim razinama,
da vas podsjetim cca 105 kn,u medjuvremenu tvrtka posluje s dobiti’pa vas pitam sto mislite koliko je podcijenjen…nije ni bitno..znate kolega sta se trenutacno dogadj npr zasto je belex15 skocio u zadnjh par dana preko 20% zato sto im se po prvi put pojavilo nakon dugo vremena na kupnji vise stranaca nego na prodaji,velite prodaju banke i fondovi sta mislite otkud ovoliki promet preko noci,sjecate li se kad je zadnji put bio ovovliki promet..tako davno mislim da se i ne sjecam…kolega ne brinite,nisu mali razrocili sad novce pa ulaze…zapitajte se tko je…koji mali je juce npr pobrao koei sa 330 na 350 u jednom nalogu,bilo je vise od 2000komada…razmislite… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


kolega,dali se sjecate koliko je kostala dionica belja kad je crob zadnji put bio na ovim razinama,
da vas podsjetim cca 105 kn,u medjuvremenu tvrtka posluje s dobiti’pa vas pitam sto mislite koliko je podcijenjen…nije ni bitno..znate kolega sta se trenutacno dogadj npr zasto je belex15 skocio u zadnjh par dana preko 20% zato sto im se po prvi put pojavilo nakon dugo vremena na kupnji vise stranaca nego na prodaji,velite prodaju banke i fondovi sta mislite otkud ovoliki promet preko noci,sjecate li se kad je zadnji put bio ovovliki promet..tako davno mislim da se i ne sjecam…kolega ne brinite,nisu mali razrocili sad novce pa ulaze…zapitajte se tko je…koji mali je juce npr pobrao koei sa 330 na 350 u jednom nalogu,bilo je vise od 2000komada…razmislite… [thumbsup]

Nisam ja rekao da nije podcijenjen .Jednostavno mislim da nije potrebno davati prognoze tipa ide to na xxx kuna.Ja ne kupujem dionice zato što je pala manje od ostalih ili sl.Relativno dugo sam unutra i imam svoje razloge zašto sam ušao a ove promjene u top 10 spominjem samo iz razloga što smatram da je to taj psihološki razlog zbog kojeg smo tako nisko iako realno to su takve količine da bi trebale biti zanemarive ali izgleda da su ipak odradile svoje.
Kad već spominješ Koei ,baš tamo si imao sličan slučaj kad je bank of new york izlazila(isto IGH i đukan + zb invest)
I nisam ja rekao da prodaju banke i fondovi..što se tiče centar banke to je činjenica vidljiva u top10..ništa drugo.pozdrav

sijem žito raste grahorica

Meni svejedno još nije jasno čemu je čovjek rasipao dionice na cca 70kn zadnjih dva tri tjedna umjesto da je pustio da belje odradi ono što bi odradilo zajedno sa ostalim dionicama i onda pomalo iskrcavao na mnogo višem i jačem bidu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Meni svejedno još nije jasno čemu je čovjek rasipao dionice na cca 70kn zadnjih dva tri tjedna umjesto da je pustio da belje odradi ono što bi odradilo zajedno sa ostalim dionicama i onda pomalo iskrcavao na mnogo višem i jačem bidu.

Možda sutra opet bude prodavao po 70. Sutra će se vidjeti kakav je temelj imao ovaj današnji rast.
Sudeći po Amerima, ne izgleda mi baš blistavo! Njušio sam nešto slično, pa sam pola u kešu!
Naučila me ova kriza da uvijek budem s "metkom u cijevi".

Same here.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

mozda se istresao,pa je kocnica popustila,vidjeti cemo….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Dobro bolje Belje….

Dobar vam tek.
[cool]

Škojo istovario u ponedjeljak i utorak 7019 kom a Centar banka u utorak 600 kom

BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.853.010 22,56 Osnovni račun
3. KARLOVAČKA BANKA D.D. 123.132 1,50 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 34.177 0,42 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 25.000 0,30 Skrb. račun
6. ŠKOJO FRANJO 15.000 0,18 Osnovni račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 10.000 0,12 Skrb. račun
8. CENTAR BANKA D.D. 7.000 0,09 Skrb. račun
9. KUNIĆ DRAGUTIN 5.700 0,07 Osnovni račun
10. MIKULIĆ MIRO 4.754 0,06 Osnovni račun
Ukupno: 93,21

sijem žito raste grahorica

Fino čovjek je izgubio 70 000kn samo u ta dva dana a prije da ne govorimo. Sad bih nešto rekao ali tu je moderator..al kužimo se uglavnom.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovdje upišite svoj komentar…

Čovjek je prodao u dva dana brdo po prosječnoj cc 68,30. Nije burza za tebe sinko, aj lipo kopat!

škojo se navodno nalaziti u krizi i krpa kraj sa krajem do sada je prodao 15000 dionica i namjerava ih
kako stvari stoje prodati sve, da se on nije iskrcavao vrjednos dionice bi bila puno veća ako uzmemo u obzir grafičke pokazatelje stanje trvtke, rast crobexa.

New Report

Close