BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad će na Belju buknuti kao što je maloprije na Đuri. Tko prvi njegova djevojka. [thumbsup]

Još malo rasprodaje:
ZSE
BLJE-R-A 6.5.2009 1 5.5.2009 68,42 61,58 75,26

Meni se već neki dan javio onaj prkos kad ne želim prodat makar pod cijenu da ispušim 20% i odmah krenulo Belje na bolje. Ne dam, a Škojo i kompani široko im polje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kada sam prodao KORF na 30,50 jako sam pošalio …

ovdje bi trebalo da dođe do rebalansa sa ostalim dionicama, razdoblje od 01.01 do 01.03 je poprilčno
veće…
go škojo…


Meni se već neki dan javio onaj prkos kad ne želim prodat makar pod cijenu da ispušim 20% i odmah krenulo Belje na bolje. Ne dam, a Škojo i kompani široko im polje.


Kada sam prodao KORF na 30,50 jako sam pošalio …

ovdje bi trebalo da dođe do rebalansa sa ostalim dionicama, razdoblje od 01.01 do 01.03 je poprilčno
veće…
go škojo…


stiže rebalans…. [smiley]

CROBEX već preko 3,5%, ovo je stvarni ludo. A Belje, zašto je ono uopće ispod 100 kuna?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

CROBEX već preko 4%, ovo je stvarni ludo. A Belje, sve ispod 100 kuna je smiješno. Takvi prihodi, a trž. kapitalizacija nenormalno niska.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

potražna veća od prodaje
kupnja 8281 prodaja 6129

gdje ja sad škojo…

U DDJH.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

beje nije raslo toliko vremen a sada su je blokirali…to nije fer prema ulagačima!
[sealed]

šelim dobar tek.. [tongue]

Belje, prodaja skroz šuplja, a kupnja jača. Prva prodaja na 85 kuna, cijelih 7 komada. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Napokon, malo došlo prodaje, ali se i igra s 1 nalozima na aprodaji ne bili se potjerla kupnja.
No, Belje na ovim razinama nema se što misliti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close