BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Od danas sam s Vama u Belju. Dok drugi skuže da kreće Todorićev trend, trpam oko 70 – 73.
Jedan od razloga je i taj što sam se odlučio isključivo za prehranu, a tu je Todorić nezaobilazan. A ova nova akvizicija u pogledu Mercatora napokon bi mogla uroditi plodom, poslije silnih pokušaja i neuspjeha. Pozdrav! [thumbsup]

jesi ti onaj što gdje uleti trava ne raste? nekako mi je ostao u sjećanju tvoj ulet u EIG, a cijena ne da je pala, nego je EIG prestao postojati [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Njesi ti onaj što gdje uleti trava ne raste? nekako mi je ostao u sjećanju tvoj ulet u EIG, a cijena ne da je pala, nego je EIG prestao postojati [bye]

Nemojte tako kolega, svi ljudi griješe, neki više, neki manje. Pustite, tada su cijene bile i 3-5-7 puta veće. Neka se malo korigira, BUDI GRAMZLJIV kada su svi u panici, kaže naš dedica, ali ipak oprez u tome. Svatko za sebe procjenjuje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nije mi smo jasno od kuda nas tolko dionicara belje..vec sa 4000 dionica si u top 10 sta i nije neka brojka a sumnjam da je netko ovdje ima. ja nemam tolko ali lagano skupljam ko vjeverica.
bice da je vecina ovdje sa 500 i manje komada 🙂



Od danas sam s Vama u Belju. Dok drugi skuže da kreće Todorićev trend, trpam oko 70 – 73.
Jedan od razloga je i taj što sam se odlučio isključivo za prehranu, a tu je Todorić nezaobilazan. A ova nova akvizicija u pogledu Mercatora napokon bi mogla uroditi plodom, poslije silnih pokušaja i neuspjeha. Pozdrav! [thumbsup]

jesi ti onaj što gdje uleti trava ne raste? nekako mi je ostao u sjećanju tvoj ulet u EIG, a cijena ne da je pala, nego je EIG prestao postojati [bye]
[/quote] Nije EIG prestao postojati, nego smo za jednu dionicu EIG-a dobili 1,4 dionice Proficija. Očito niste dobro upoznati. Inače samo za Vas otkrivam da sam EIG kupovao po 18 -20 kn. Danas sam prodao nekih 3500 kom. Proficia i ušao u Belje po prosječnoj 72,50. Na Proficiu sa cijenom od 15 kn. kom. sam u blagom plusu, ali zato sam u Belju negdje na dnu, odnosno na početku rasta. Kupovina EIG-a na 18 – 20 kuna mi je bila jedna od boljih investicija, s obzirom da trenutno sa izlaskom u Proficiu po 15, mogu kupiti visokolikvidne dionice za bagatelu, koje po mome mišljenju imaju brži put ka oporavku.
Pozdrav!


Danas se belje drži, zobzirom da drugi padaju [rolleyes]
[/quote
Nije mi do prodaje budući mogu mnogo više dobiti nego što mogu izgubiti na belju i konzumu. najmanje su rasle a i vijesti oko mercatora raspiruju maštu kako bi rekao jedan poznati dasa, današnja prosječna je 73,05 što je isto jako dobro tako da ne poduzimam ništa osim čekanja na bideu ako bude potrebno da podebljam.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.marketwatch.com/news/story/First-Eagle-favors-agriculture-ETF/story.aspx?guid={0DF2B535-606C-468C-AAFF-97B68F4677ED}

link ne valja

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kaj, danas onda ne moramo ni gledati burzu..ameri su bili u crvenom, nije tesko za pogoditi kuda cemo danas..

Kupnja – BLJE-R-A
52 66,58
500 66,51
166 66,50
100 66,05
500 66,01

Prodaja – BLJE-R-A
200 71,49
200 71,50
143 73,90
700 74,00
202 74,49 [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.marketwatch.com/news/story/First-Eagle-favors-agriculture-ETF/story.aspx?guid={0DF2B535-606C-468C-AAFF-97B68F4677ED}
sory…

Jučer je promet bio puno veći valjda zbog površne informacije da agrokor je osigurao novce za mercator, a danas nula bodova, baš sam se ponadao malom oporavku

stankeco


http://www.marketwatch.com/news/story/First-Eagle-favors-agriculture-ETF/story.aspx?guid={0DF2B535-606C-468C-AAFF-97B68F4677ED}
sory…


story not found
[angry]

New Report

Close