BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Belje ima da rasturi, nije moguće da se krajem 2005. godine moglo Belje kupiti za ovu svotu. Zapravo, i neće dugo stajati na ovim razinama. Ako su vukli do 400 kuna neprimjereno, sada su je spustili do 60 kuna neprimjereno. Na duplo većoj cijeni Belje bi bilo ispod p/s 1, a belje ne proizvodi lajbeke ili umjetne brade ili kose, proizvodi hranu neophodnu za život.

[pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


bilo tako (Mercator), ali promjene u top 10 kazuju da se netko (Škojo) iskrcava, zato oprez.
Zastrašujuća je činjenica da mi uvozimo čak i zemlju za cvijeće.

Da li znaš kada se Škojo ukrcavao, preko 130 kuna.

Zanimljivo, pa sve to treba od njega kupiti po ovim cijenama.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Atpl nije bila "u modi" kako neki kažu do pred par dana dok su građevinari to bili, sad je situacija obrnuta a uz još malo opipljivijih informacija uvezi Mercatora bit će beljaja.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@valentine
Veselio bi me rast Belja u svakom pogledu, ne samo zbog dionica koje posjedujem, već i zbog boljitka cijelog kraja. Puno me više vesele radna mjesta i egzistencija dragih ljudi, konstantan i dugoročan rast poduzeća, nego kratkoročan rast cijene dionice. Iako je od reintegracije Baranje prošlo tek 12 godina, od pojave Agrokora napredak je itekako vidljiv. Ono što me veseli, jest da su ljudi opet dobili nadu, a njihov rad smisao i svrhu. Nadam se da će uspjeti anulirati maćehinski odnos države prema agraru. Međutim, vladina politika je još uvijek presudna. Primjerice, na posljednjim prosvjedima mljekara, ljudi su tražili odgovore o porijeklu mlijeka koje pijemo…a slično je i sa svakim drugim poljoprivrednim proizvodom.
Kamo će cijena, nemam pojma. Nekom je jeftino, a nekom skupo.
Zna li itko hoće li bilo koja dionica uopće dostići svoj ATH? Koliko će nam vremena trebati…i sl.
Zašto je Škojo prodao mali dio svojih dionica za ovu siću, također ne znam. Treba li kupovati ili prodavati, neka svatko odluči. Ipak, lijepo je na forumu čitati različita mišljenja pa čak i onih katastrofičara. Slika je potpunija. Očigledno moram poraditi na semantici rečenice ako ste moj post doživjeli u negativnom svjetlu. Ocjena forumaša je očigledno takva.


Atpl nije bila "u modi" kako neki kažu do pred par dana dok su građevinari to bili, sad je situacija obrnuta a uz još malo opipljivijih informacija uvezi Mercatora bit će beljaja.

Od Mercatora nema ništa, slovenci su objavili da su stavili veto jer ne žele da Mercator kupe Hrvati.

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

Prvo moraš zauzeti stav, hoće li ili neće. Ako neće, dobro, ako hoće isto dobro. Trgovanje je više aptrakcija nego nešto egzaktno, to je pa će biti, nije prikladno. Dobit nije relevantna u smislu onoga što nas zanima, nego gledano na prihode koji su ogromni, jedni od većih na burzi preko milijardu i pol kuna. Konzum igra glavnu ulogu vezanu za dobit.
Recimo da se otvore vrata Raja, tj. vrata u inozemstvu, tada bi asortiman roba imao svoju prođu i tamo što biu konačnicijpš više utjecalo na rast prihoda, tj. dobiti. Ali isto tako ne treba tražiti čuda, pa će biti zato što će biti i sl.

[pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Atpl nije bila "u modi" kako neki kažu do pred par dana dok su građevinari to bili, sad je situacija obrnuta a uz još malo opipljivijih informacija uvezi Mercatora bit će beljaja.

Od Mercatora nema ništa, slovenci su objavili da su stavili veto jer ne žele da Mercator kupe Hrvati.
[/quote]
To ćemo još vidjet, money talks.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

belje, fina podrška

Kupnja – BLJE-R-A
400 70,01
300 70,00
225 68,00
160 67,61
156 67,60

Prodaja – BLJE-R-A
9 72,99
181 73,00
100 73,70
195 73,80
248 73,90 [pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Od danas sam s Vama u Belju. Dok drugi skuže da kreće Todorićev trend, trpam oko 70 – 73.
Jedan od razloga je i taj što sam se odlučio isključivo za prehranu, a tu je Todorić nezaobilazan. A ova nova akvizicija u pogledu Mercatora napokon bi mogla uroditi plodom, poslije silnih pokušaja i neuspjeha. Pozdrav! [thumbsup]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=da96227e-9215-43d1-90d1-b6cffdb83e75&open=sec

Likvidnost je veća što je cijena veća, kada je padalo, padalo je na malim kolilčinama.

Kupnja – BLJE-R-A
200 72,50
124 71,50
150 71,01
270 70,52
213 70,51

Prodaja – BLJE-R-A
128 74,50
104 74,88
277 75,00
49 76,98
200 77,41 [pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Danas se belje drži, zobzirom da drugi padaju [rolleyes]

New Report

Close