BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel netko zna kad izlazi financ. izvješće za belje?


jel netko zna kad izlazi financ. izvješće za belje?

Što nije izašlo godišnje?

Ako misliš kvartalno do 30.04.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Prvo, hvala na tumačenju…

Drugo, mogu se nazvati iznadprosječnim početnikom na tržištu dionica… drugim riječima, nisam potpuno neupućen kao mnogi početnici…

Sukladno tome, ono što ne znam, pitam… Nema ništa loše u tome…

A k tome, uz posao i ostale obaveze, nemam puno slobodnog vremena, pa nisam stigao pratiti razne ekonomske web stranice.

Eto… još jednom hvala na tumačenju.

Pozdrav. [thumbsup]


Nema problema rankuse .To je bilo pozitivno provokativno pitanje. [wink]
Nego… nitko se ne javlja sa podacima o hektarima zemlje?? Nesto mi to sumnjivo … valjda ih jos nisu izbrojali koliko ih ima! [smiley]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



Prvo, hvala na tumačenju…

Drugo, mogu se nazvati iznadprosječnim početnikom na tržištu dionica… drugim riječima, nisam potpuno neupućen kao mnogi početnici…

Sukladno tome, ono što ne znam, pitam… Nema ništa loše u tome…

A k tome, uz posao i ostale obaveze, nemam puno slobodnog vremena, pa nisam stigao pratiti razne ekonomske web stranice.

Eto… još jednom hvala na tumačenju.

Pozdrav. [thumbsup]


Nema problema rankuse .To je bilo pozitivno provokativno pitanje. [wink]
Nego… nitko se ne javlja sa podacima o hektarima zemlje?? Nesto mi to sumnjivo … valjda ih jos nisu izbrojali koliko ih ima! [smiley]
[/quote]

Na koju zemlju mislite? Na svu zemlju koju koristi ili na zemlju u vlasništvu?

Belje koma [bye]

njega nitko neće niti želi [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ali da je podcijenjen je, to stoji

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nije mi baš jasno zašto se sa Beljem ne dešava ništa…

mislim da kod Belja treba strpljenja i sve će na kraju biti izvrsno… samo teško je gledati kako brodari lete dok pare čuče u Belju… [undecid]




Prvo, hvala na tumačenju…

Drugo, mogu se nazvati iznadprosječnim početnikom na tržištu dionica… drugim riječima, nisam potpuno neupućen kao mnogi početnici…

Sukladno tome, ono što ne znam, pitam… Nema ništa loše u tome…

A k tome, uz posao i ostale obaveze, nemam puno slobodnog vremena, pa nisam stigao pratiti razne ekonomske web stranice.

Eto… još jednom hvala na tumačenju.

Pozdrav. [thumbsup]


Nema problema rankuse .To je bilo pozitivno provokativno pitanje. [wink]
Nego… nitko se ne javlja sa podacima o hektarima zemlje?? Nesto mi to sumnjivo … valjda ih jos nisu izbrojali koliko ih ima! [smiley]
[/quote]

Na koju zemlju mislite? Na svu zemlju koju koristi ili na zemlju u vlasništvu?
[/quote]
I jednu i drugu. Ajde navedi hektare u vlasnistvu i iznajmljene uz trajanje koncesije…
?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


nije mi baš jasno zašto se sa Beljem ne dešava ništa…

mislim da kod Belja treba strpljenja i sve će na kraju biti izvrsno… samo teško je gledati kako brodari lete dok pare čuče u Belju… [undecid]


Ako se sljedeći tjedan nastavi ovaj optimizam belje je na 85kn u par dana.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

IZVORI
Finance: Agrokor s UniCreditovom potporom preuzima Mercator
Autor/izvor: SEEbiz
LJUBLJANA – Ljubljanski dnevnik Finance piše da je Vlada Hrvatske, ovih dana, dala državnu garanciju koncernu Agrokor Ivice Todorića, koji je prema njihovim informacijama uspeo kod milanske banke Unikredit da dobije kredit potreban za kupovinu 25 odsto Merkatora.

http://www.seebiz.eu/hr/t…uzima-mercator,42981.html

I nakon ove vijesti nitko da pocisti beljaru do 120 kuna!?!?
Kakva malodusnost ? Ili glupost? [lol] [lol]
Pa prodaja je dosad rasla enormno a ako todex dobije merkator … jihaaaaaaaaaa! [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Evo krenulo je već lagano… [cool]

Tek u ponedjeljak mi sjeda neki extra money… i čini mi se da sve ide u Belje, jer brodari i građevinci već su visoko poletjeli…

Ali kod Belja, još se stigne uhvatiti space-shuttle prema mjesecu…

P.S. Naravno, to je preneseno značenje i ne znači da Belje otvara farmu na mjesecu…
[smiley]

rankus, veselim se danu kad bismo rast Belja mogli uspoređivati sa space-shutttleom. Činjenica jest da ono može propasti jedino ako iz šume dođu revolucionari, nacionaliziraju ga te počnu od seljaka otimati pšenicu skrivenu po tavanu. Agrokor je sigurna ruka koja će ga lijepo razviti, ali mislim da su pretjerana očekivanja nekog naglog rasta kao u slučaju preuzimanja ruske Lente. Daj Bože kada bi to bilo tako (Mercator), ali promjene u top 10 kazuju da se netko (Škojo) iskrcava, zato oprez.
Zastrašujuća je činjenica da mi uvozimo čak i zemlju za cvijeće.

New Report

Close