BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



pitajte me kako se osjecam??? Kako sam zaradio 60% u dva dana, ali i dalje ne izlazim….. Hheheheh

strasno vrijeme za zarade..samo da imam kesa [cry]
samo bi ja na tvom mjestu danas izasao..mislim da je ova kriza daleko od gotove..bit ce tu jos svega a do tad nadam se i ja nekoj lovi..
[/quote]

Ja izašao u petak po 183,49 ali ne cijelim portfeljom…
Nadam se opet kupnji po diskontu 110-120***

Ovo je nemoguće pratiti,hoće li se više ovo Belje malo stabilizirati?Ne mogu vjerovati koliko je špekulanta ušlo!!!

Kad je dobar vjetar i purani lete!


Ovo je nemoguće pratiti,hoće li se više ovo Belje malo stabilizirati?Ne mogu vjerovati koliko je špekulanta ušlo!!!

ja ne mogu vjerovati. pa vi neki koda imate samo blje-r-a na svom zaslonu…dajte pogledajte druge dionice kolko padaju i rastu…neki i puno vise od toga a neke manje. cijelo trziste je takvo uzrokovano ovom krizom. pa nije to nikakav specifikum belja…e sad zasto se to desava to je malo teze za reci.

Izasao sam iz Zvijezde i dokupio Belje… Ocekujem kroz neko vrijeme daljni pad, jednostavno ljudi moraju shvatiti da kriza ne prolazi preko vikenda kako je sada bilo… Kada sam odlucio Belje staviti u svoj portfelj(prije 2god) cvrsto sam si zacrtao izlazak na 1000-1500 – moje predvidjanje izlaska je 2012.-2013., ovo mi je idealna prilika za podebljavanje portfelja… Nema nikakve realnosti imati nominalu 100kn, u medjuvremenu investirati 1,7mldr kn i da je cijeta takva kakva je. Globalni trendovi potraznje za hranom znamo kakvi su. Belje je jednostavno podpodpodcjenjeno u svakom pogledu. Samo je bitno sacuvati zivce u ovim turbulentnim vremenima.
Kada sam govorio o zaradi 60% odnosilo se na nerealiziranu zaradu…..

Kad otprilike dolazi rezultat za 3. kvartal?

I kada se nastavljaju pregovori sa Lentom?


Izasao sam iz Zvijezde i dokupio Belje… Ocekujem kroz neko vrijeme daljni pad, jednostavno ljudi moraju shvatiti da kriza ne prolazi preko vikenda kako je sada bilo… Kada sam odlucio Belje staviti u svoj portfelj(prije 2god) cvrsto sam si zacrtao izlazak na 1000-1500 – moje predvidjanje izlaska je 2012.-2013., ovo mi je idealna prilika za podebljavanje portfelja… Nema nikakve realnosti imati nominalu 100kn, u medjuvremenu investirati 1,7mldr kn i da je cijeta takva kakva je. Globalni trendovi potraznje za hranom znamo kakvi su. Belje je jednostavno podpodpodcjenjeno u svakom pogledu. Samo je bitno sacuvati zivce u ovim turbulentnim vremenima.
Kada sam govorio o zaradi 60% odnosilo se na nerealiziranu zaradu…..

Trenutna cijena nema smisla… ali situacija je nažalost takva kava je… bit će bolje…

Izašlo vam je izvješče 3Q! Više nego pozitivno! Zar vam ga ja moram postat 🙂
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/BLJE-fin2008-3Q-NotREV-N-HR.xls

čudni se ovdje sveci slave....

Ovako na prvi pogled, refinanciranjem obveza na dulji rok i boljim working cap managamentom bi se dobila strasna dobit

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

a kom oni prodaju svu tu hranu?!
meni abc pikant i kulen…al ne tolko, da im se poduplaju prihodi svaki kvartal jebemu.
jel to onaj pravi organski rast ili tu ima svačega?

Tvrtka Belje iz sastava koncerna Agrokor u prvih je devet mjeseci ove godine ostvarila neto dobit u iznosu od 224.000 kuna, što je višestruko smanjenje u odnosu na isto razdoblje godinu ranije kada je neto profit iznosio 4,25 milijuna kuna, podaci su iz financijskog izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


a kom oni prodaju svu tu hranu?!

a svima mogucima..abc sir ces nac po cijeloj bivsoj jugi..
beljska slanina je ko suho zlato.vec je tjedan dana trazim po konzumu..jedan dan dodje pa nestane pa je opet par dana nema.
jos ako agrokor upikne kakvu stranu akviziciju bit ce problem proizvesti kolko se proda..

osobno navijam za pad dionice (mada sam vec u gubitku dosta na njoj) da mogu dokupiti na jos nizim vrijednostima i sa popravkom trzista cu samo trljati ruke..
trenutno je jako velika recesija svugdje i ovo stanje ce potrajati, ne bi se cudio da bude jos i dosta gore..tek se ocekuju ovi odjeci recesije kod nas i svugdje drugdje..
zasto kupiti po 140 ako ce ga biti i po 100 ili 50..
teska su vremena, ali kome se ne zuri su ovo ZLATNA vremena.

New Report

Close