BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogledaj sta se dogadja na burzi… Sve roni 20 -40%, a promet 150mil kn, netko se gadno tovari….
Istina, nitko ziv ne zna gdje je kraj, ali nema logike da Belje ide ispod nominale, a Toda je ubrizgao 1,5mlrd kn u investicije…. U biti, nema nista logike na ovakvom financijskom slomu… Ovo je totalna neizvjesnost…..

imam pitanje nevezano za samu dionicu…
pio sam šampanjac od belja "chateau"…predobar..zna li netko gdje tog ima za kupit u zg?
mercator,getro…0 bodova.
hvala

Belje d.d. – otvorena nova farma u Topoliku pokraj Darde

Društvo Belje d.d. dostavilo je obavijest o otvorenju nove farme muznih krava u Topoliku pokraj Darde.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=21894

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Belje d.d. – otvorena nova farma u Topoliku pokraj Darde

Društvo Belje d.d. dostavilo je obavijest o otvorenju nove farme muznih krava u Topoliku pokraj Darde.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=21894

bas i ja gledam ovu obavijest na zse i nije dosla u neko najbolje vrijeme..mislim da danas vise niko nemoze reci da je u plusu sa dionicama ne samo belja nego i opcenito!!

idući tjedan će bit bolje...

očito se farma srušila (-21,85%) ili je nešto divlje u zraku


očito se farma srušila (-21,85%) ili je nešto divlje u zraku

island je bankrotirao, irska samo sta nije, down jons -7%, cijeli svijet grca u krizi a tebi je nesto divlje u zraku.
ne vredi vise ni teh. analiza ni fundamenti..stegnimo gace i cekajmo da prodje ova kriza. ko ima para za dokup super (jos samo da pogodi gdje je dno) a ko nema sjedi i placi

eto belje na prodaji po 123 i niko nece da uzme sta drugo reci nego da ljudi vise u nis ne vjeruju…ja sam nazalost 100% u dionicama i u velikom minusu nema se kesa za dokupljivanje, dno sam predvidio na puno visim razinama!! [cry]

idući tjedan će bit bolje...

Kako komentirate ovaj skok od 108kn prije dva dana na 192kn?
Gotovo 90 % prinosa u tri dana!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

pitajte me kako se osjecam??? Kako sam zaradio 60% u dva dana, ali i dalje ne izlazim….. Hheheheh


Kako komentirate ovaj skok od 108kn prije dva dana na 192kn?
Gotovo 90 % prinosa u tri dana!

Trebalo je prodati po 192 pa sutra u shoping.


Kako komentirate ovaj skok od 108kn prije dva dana na 192kn?
Gotovo 90 % prinosa u tri dana!

pitaj one koji su prodali,i ovog koji je kupio ! [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


pitajte me kako se osjecam??? Kako sam zaradio 60% u dva dana, ali i dalje ne izlazim….. Hheheheh

strasno vrijeme za zarade..samo da imam kesa [cry]
samo bi ja na tvom mjestu danas izasao..mislim da je ova kriza daleko od gotove..bit ce tu jos svega a do tad nadam se i ja nekoj lovi..

New Report

Close