BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi maknite se od belja barem još neko vrijeme.Govorim dobronamjerno pa ko voli nek izvoli.
Veliki dugovi,loši fundamenti i nakon ovolikog pada,trenutna situacija.
Neću govorit sa koliko bi bilo isplativo ući nego ću to držati za sebe a vi isto tako donesite svoju odluku.

da mrizadur…. Ajd upali malo logike – zasto siris paniku….
Ja sam u Belje usao 2006 i samo dokupljujem. Planovi su mi izaci na 1000-1500. Nominala je 100, a sada je cijena 160-170(katastrofa), u medjuvremenu Toda je upucao 1,5 milijardi kuna u nova postrojenja, silose, farme, tehnologiju, kadrove i sve ostalo…. Pa to budala kuzi da je Belje ZLATNA KOKA….


da mrizadur…. Ajd upali malo logike – zasto siris paniku….
Ja sam u Belje usao 2006 i samo dokupljujem. Planovi su mi izaci na 1000-1500. Nominala je 100, a sada je cijena 160-170(katastrofa), u medjuvremenu Toda je upucao 1,5 milijardi kuna u nova postrojenja, silose, farme, tehnologiju, kadrove i sve ostalo…. Pa to budala kuzi da je Belje ZLATNA KOKA….

Neki ljudi bi htjeli jetino dokupiti pa bez razloga šire paniku, ja sam ga kupovao 2006 i 2007 po 290…
Tako da mi jučerašnji ulazi po 151 izgleda smiješno…

Jesam li ja u pravu kad čitam da BLJE ima očajne fundamente ???

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

danas smo gadno zaronili…

razlog? Todorić bankrotirao ili što…

Nemojte ljudi pranicariti, cijelo je trziste u padu(lomu), sve je to normalno. To su ciklusi koji se dogadjaju – tocka kontrakcije ce uskoro doci, a onda se pocinjemo bogatiti…Naravno ako sada kupujemo… [smiley]

Ovo danas je ludost… Kakvi su to padovi!!!! Kad krene rasti biti ce zanimljivo gledati….

nadajmo se da ce pocet rast ali ja se polako iz optimista pretvaram u pesimista!! [undecid]

idući tjedan će bit bolje...


Nemojte ljudi pranicariti, cijelo je trziste u padu(lomu), sve je to normalno. To su ciklusi koji se dogadjaju – tocka kontrakcije ce uskoro doci, a onda se pocinjemo bogatiti…Naravno ako sada kupujemo… [smiley]

Slažem se, fundamenti kod ove dionice nisu i neće igrati glavnu ulogu, no hrana uz vodu i energiju elementi su koji će u narednim godinama preuzeti glavnu riječ po mom mišljenju.
Radi se o Toda Brandu i ulaganjima koja su u toku i koja slijede. No vezano uz bogaćenje, bojim se da ćemo se malo strpiti.
Kod Belja problem je zvučnost koju ono nosi, tj. privukla je hrpu malih, nestrpljivih dioničara (pročitajte rasprave kod priče s Migrosom, kada se spominjalo ide to do 500, pa i 1000 kn).
Tada je uletila gro ipo-i investitora mgma-e, vern-a, opte-a, … koji trenutno spašavaju živu glavu, a iz pozicije potencijalnih kupaca, svi se lagano spuštaju i polako skupljaju.
Kada sam sredinom godine kod cijene od cca 250 kn na ovom topiku rekao da u srednjeročnom ( 5-10 god) periodu očekujem prosječan prinos od cca 10 % godišnje javili su se gore navedeni populjuvavši tu ideju rekavši kako sve ispod 50% do kraja 2008 nije dovoljno, što samo po sebi dovoljno govori…
Drage kolege, oboružajte se srpljenjem, procijenite svoje mogučnosti kao što one tete s reklame kažu i učite u ovom jedinstvenom povjesnom trenutku..
Držite se!

[wink]

Ne žalosti čovjeka siromaštvo, već želja. Epiktet


Kada sam sredinom godine kod cijene od cca 250 kn na ovom topiku rekao da u srednjeročnom ( 5-10 god) periodu očekujem prosječan prinos od cca 10 % godišnje javili su se gore navedeni populjuvavši tu ideju rekavši kako sve ispod 50% do kraja 2008 nije dovoljno

ja bi ti i sad isto rekao. ne znam samo zasto si ovu globalnu krizu i pad SVIH dionica jednako tolko kolko su pale i todoriceve dionice koristis da poentiras kad situacija nije za poentiranje.
to kolko ce neka dionica biti nezna ni sam bog, tako da mi nije jasno od kuda ti tih 10% godisnje i da bi sad jos svi drugi morali biti zadovoljni s tim…

Dunlop, Bog se pise velikim slovom…. [smiley]
Bass je u pravu kada to kaze, sada je vrijeme za kupnju i sada je povjesni trenutak. Ovakvu krizu rijetki imaju prilike dozivjeti – ako netko voli ovakve situacije to je sigurno Warren Buffet. Najbogatiji covjek na svijetu(sa dionicama i nj trgovinom). To je fakat tako. Pogledaj koje su ovo cijene, pa sada se treba tovariti i kako Buffet kaze, ako nastavi padati treba samo kupovati i kupovati i kupovati i kupovati i kupovati….. Nema panike, nema drhtavih rucica, pa mora se situacija okrenuti gore….. Sve je to normalno….


Dunlop, Bog se pise velikim slovom…. [smiley]
Bass je u pravu kada to kaze, sada je vrijeme za kupnju i sada je povjesni trenutak. Ovakvu krizu

sigurno da kad nesto padne 50% da je potencijalno vrijeme za kupovinu..smo kakave je ovo kriza i sta se sve desava daleko smo mi jos od dna..nije uopce iskljuceno da crobex padne i na 1800 bodova. jos od nikoga nisam cuo da ce ova kriza trajati manje od jos jedne godine..tako da, kupovina da, samo je pitanje kada..radje bi belje uzeo po 50 nego po 150..i bas i navijam intimo da se sroza na jos smjesnije granice pa da se i ja nakrcam po smjesnim cjenema..za sad skupljam kes i jos uvjek samo cekam…necu jos nista kupovati

New Report

Close