BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


u emisiji "OTVORENO" receno ce BLJE ove godine ostvariti prihod veci od miljardu kuna

ako se ne varam rekla je ljerka 1,5mlr..a to je puno vise od 1. nadam se da sam dobro razumio

još bolje a jel to moze malo pogurat BLJE na bolje ??


još bolje a jel to moze malo pogurat BLJE na bolje ??

mislim da nas trenutno ni papa ne spasi…financijska kriza je svugdje, kupnje nema, margin krediti pucaju itd. itd. i ko zna sta jos…
pa ne posluju niti belje niti ledo losije nego prije godinu dana..al eto..

Heeejjj ekipa… Kakve brige, kakvi problemi?!?!?!?!

Kupujte dok mozete, ako nastavi padati vi opet kupujte i kupujte(kao ja). Ajmo biti realni, 175kn pa ako i dalje nastavi padati to ce biti super za dokup…. Belje je moj portfelj koji me treba "obogatiti" za 2-3 godine… [smiley] [smiley] [smiley]


Heeejjj ekipa… Kakve brige, kakvi problemi?!?!?!?!

Kupujte dok mozete, ako nastavi padati vi opet kupujte i kupujte(kao ja). Ajmo biti realni, 175kn pa ako i dalje nastavi padati to ce biti super za dokup…. Belje je moj portfelj koji me treba "obogatiti" za 2-3 godine… [smiley] [smiley] [smiley]

slazem se…al sam suh ko barut a ovo sta sam kupio na 300 i nesto sitno pada….
nisam zabrinut za buducnost ali nije ljepo trenutno..

Dunlop, sve je ok ako nisi u margini…. Ovako se Warren Buffet obogati – samo je dokupljivao kad su svi bjezali….. [smiley]


Dunlop, sve je ok ako nisi u margini…. Ovako se Warren Buffet obogati – samo je dokupljivao kad su svi bjezali….. [smiley]

a znam…zato mi se i srce para..cijena je trenutno ne diskontna nego besplanta…i druge dionice su u 50% i vise padu, ali ova je blizu nominale a znamo kolko je todoric od te nominale ulozio u belje i kolko su se povecali prihodi i sve ostalo…
ali s druge strane me taj pad i veseli i ako i potraje ima to svoju dobru stranu dok ne prikupim kesa…

Svaka cast na mudrosti – panicari su do ovog i doveli. Jeb…. zasto nemam love na hrpi, sad bih tovario da ne mo’s ni zamislit…. Uffffff

Kolika je nominala Belja?


Kolika je nominala Belja?

100,00

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Još mi je skup, bez uvrede


Još mi je skup, bez uvrede

vi onda cekajte ali mislim da nize necete docekati…
..mogla bi i neka pozitivna blokadica uskoro a mozda vec i danas… [thumbsup]

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close