BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



u ponedjeljak utorak ce se vidit di ce belje, ako se probije linija trenda onda cemo brzo na 260 di ce se dogodit jak otpor

Mislis na danasnji i sutrasnji dan, a kako si dosao do tog zakljucka
[/quote]
mislia san ako se probije linija trenda kroz ovih par dana da bi otpor mogao bit na 260 , ne obavezno danas ili sutra

Ajmo da čujem, tko je ovo danas prodavao po 208 kuna, ili je lud, ili misli da će nafta rasti ili jednostavno se za.ebava, ima love pa muči ostale?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nije to ništa, netko je prodavao i po 206 !!!

samo neka prodaju, znam da i toda kupuje belje, samo neznam na koga ih sprema [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

j… koja bagatela e da imam love kupio bih xxxx broj dionica. Ja ulazi na 238 i mislio da sam dobro prošao (a s konzumom još gore 327)

evo danas vdin da ima ponude od 203 kn, dobro je jer ima naznaka da je kraj padajucem trendu.Danas je završilo na 201kn.
prije malo više od misec dana kad je cijena bila oko 260 po tehnickoj analizi je bilo realno za ocekivat pad na 220kn, pri toj cijeni bi nastao double botton iz kojeg uglavnom dolazi do probijanja prethodne najvece cijene koja je u ovom slucaju bila oko 260 kn.

bit će Belja i ispod 200…samo malo strpljenja…

Danas je zanimljiv dan za Belje.
Danas je onaj sastanak.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Iako to sada sveukupno na tržištu ne izgleda lijepo, čisto psihološki, Belje na ovim razinama postaje definitivno zanimljiv za kupnju. No, samo će hrabri i kupiti. [thumbsup]

Pazite ove cijene Belja su bile prije više od 2 godine. Istina, dobit nije neka, ali na ukupne prihode koji će biti oko 1 milijarde ima veliki potencijal rasta.

Također, Belje nije obična dionica, to je od gospona Tode, znači svašta je za očekivati nenadano.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Danas je zanimljiv dan za Belje.
Danas je onaj sastanak.

Da li si siguran u to?
Navedi izvor.

Intranet stranica jednog d.d.-a (banke)

Ti ?

Btw. Ja sam female (barracud-a).

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

koje banke?
kakav sastanak…ja sam prije mislio da je danas skupština,ali sad vidim da je ona 10-og.

New Report

Close