BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kako to misliš da se neke stvari pocinju nevrednovati

depresija, pretjerana depresija, pogledaj Varteks npr.
[/quote]
Depresije jest, ali je li pretjerana, pitanje je.
Možda se radi o surovoj realnosti. [huh]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Danas vrijedi malo, no hoće li sutra više ???

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...


Depresije jest, ali je li pretjerana, pitanje je.
Možda se radi o surovoj realnosti. [huh]

Imaš razdoblje euforije, kada se ne zna tko pije tko plaća, i tu imaš najviše prevara, laganja itd.

Onda ima ide pad i "pretjerana" depresija kao sada kada većina plače i gleda kako pada i ne kupuje zbog straha, a zapravo dobro vrijeme za kupnju je onda kada pada, jer

a) na nulu neće
b) sloma neće biti
c) mali prometi
d) brz oporavak

itd. ne radi se samo o Belju, već o većini dionica.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

tako je valentine, crni sine, sad je vrijeme za kupovinu dionica ( kad nitko neće da kupuje, tj kupuju samo rijetki )……………rizik ulaganja je sad duplo manji nego što je to bio ujesen prošle godine

a oni koji ne mogu podnijeti rizik neka igraju monopol [tongue]

ps: nadam se da neću morati braniti blje na 181 kn, kao što sam to morao prije koju godinu

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Depresije jest, ali je li pretjerana, pitanje je.
Možda se radi o surovoj realnosti. [huh]

Imaš razdoblje euforije, kada se ne zna tko pije tko plaća, i tu imaš najviše prevara, laganja itd.

Onda ima ide pad i "pretjerana" depresija kao sada kada većina plače i gleda kako pada i ne kupuje zbog straha, a zapravo dobro vrijeme za kupnju je onda kada pada, jer

a) na nulu neće
b) sloma neće biti
c) mali prometi
d) brz oporavak

itd. ne radi se samo o Belju, već o većini dionica.
[/quote]

Ne bih ti "štel" ostati dužan komentara :

a) nikad se na zna 🙂
b) čime to poktrijepljuješ
c) činjenica
d) "moš si mislit"

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...


tako je valentine, crni sine, sad je vrijeme za kupovinu dionica ( kad nitko neće da kupuje, tj kupuju samo rijetki )……………rizik ulaganja je sad duplo manji nego što je to bio ujesen prošle godine

a oni koji ne mogu podnijeti rizik neka igraju monopol [tongue]

Naravno da treba biti oprezan, ali je isto tako istina da je puno teže kupovati kada pada jer sutra možemo biti 10% recimo u minusu, a onda očaj, crno pred očima itd.
Isto tako možemo i 20% biti u minusu za koji dan, ali ne treba očajavati, treba zatvoriti kompjutor na nekoliko dana, tjedana i pričekati…nije garantirano…ali se isplati.
Belje je bilo na ovoj razini negdje početkom 2006. godine, iako dokapitalizirano samo s većinskim, zanima me tko uopće prodaje na ovim razinama.
Po meni Belje [thumbsup]

DOBRO, BOLJE, BELJE [smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Naravno da treba biti oprezan, ali je isto tako istina da je puno teže kupovati kada pada jer sutra možemo biti 10% recimo u minusu, a onda očaj, crno pred očima itd.
Isto tako možemo i 20% biti u minusu za koji dan, ali ne treba očajavati, treba zatvoriti kompjutor na nekoliko dana, tjedana i pričekati…nije garantirano…ali se isplati.
Belje je bilo na ovoj razini negdje početkom 2006. godine, iako dokapitalizirano samo s većinskim, zanima me tko uopće prodaje na ovim razinama.
Po meni Belje [thumbsup]

DOBRO, BOLJE, BELJE [smiley]

eh gdje su ta stara dobra vremena kad smo rezali kulen i mazali Bucu [kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


eh gdje su ta stara dobra vremena kad smo rezali kulen i mazali Bucu [kiss]

Bucu je ok, i onaj ABC sir. Samo mi nije jasno kako režem Bucu njega sve manje ima.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne bih ti "štel" ostati dužan komentara :

a) nikad se na zna 🙂
b) čime to poktrijepljuješ
c) činjenica
d) "moš si mislit"

a) zna se jako dobro, valjda si ti jedini u svemiru koji misli da će Belje na nulu, pričaš ko ivek
b) manipulatorskom strategijom
c) miljenica?
d) ti oroči novac isplatit će ti se, nisi za tržište kapitala

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovo je stvarno fascinantno:

ABC svježi krem sir osvojio vrijedno međunarodno priznanje

ABC svježi krem sir dobitnik je najvećeg priznanja na međunarodnom ocjenjivanju "Superior Taste Award"

Vaš link

DOBRO, BOLJE, BELJE [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ovo je stvarno fascinantno:

ABC svježi krem sir osvojio vrijedno međunarodno priznanje

ABC svježi krem sir dobitnik je najvećeg priznanja na međunarodnom ocjenjivanju "Superior Taste Award"

Vaš link

DOBRO, BOLJE, BELJE [thumbsup]


jebi ga kad je trziste u banani onda je i belje u banani ali mislim da ce brzo ova dionica doc u fokus mada ne toliki radi tode ali dugorocno gledano ovo je zlatna koka kad HR udje u europu

Belje je odlična firma i ima budučnost kako imaju samo neke firme u HR.A burza je budučnost.Tak da mi nije jasno da kod nas sve pada ili sve raste.Belje bi trebalo u ovakvim danima kad je poljoprivreda IN i kad je hrana poskupila biti dionica sa kojom se trguje svaki dan preko 1-2mil.kn.
Ova cijena Belja je stvarno smiješna.

New Report

Close