BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U onom dijelu koj ja vidim kupnja je dosta jača od prodaje,
mislim da bi to uskoro moralo popraviti cijenu ove dionice.

Vaša mišljenja za naredni preriod?

Mislim da je svaka prica na ovoj dionici suvisna, na jesen bi moglo bit sve pet samo da se ovo globalno crvenilo na burzama malo smiri


Mislim da je svaka prica na ovoj dionici suvisna, na jesen bi moglo bit sve pet samo da se ovo globalno crvenilo na burzama malo smiri

jako dobar komentar..

dionica je savrsena,nije za spekulirat..ali tko ju ostavi a neko duze vrijeme,godinu dvije ce bit bogat

Kao i sve druge Todine "dijonice"…
Sve će to lagano nizbrdo…

P.S. Kredit stižu na naplatu … [pray]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Nema beš neke potražnje danas [tongue]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

nema potraznje duso moja na cijelom tržištu..gledaj promet nekih jadnih 37 miliona.

trzište pada,a blje je danas i raslo cak..sto je jako neobicno s obzirom na to da je blje nakupovalo puno neiskusnih ljudi,koji kada trziste pada brze bolje raspodaju sve sto imaju.

ali gledajte ne znam jel blje imalo onu glavnu skupstinu?

Nije Belje imalo još glavnu skupštinu, već će ju imati početkom srpnja!!!

hmm bas me zanima sto ce sa onim svim silnim milioncicima..

mislim da ce oni pocet trzit na van..pa da moraju zato prosirit proizvodnju,jel znate da je abc sircic dobio neki nagradicak


nema potraznje duso moja na cijelom tržištu..gledaj promet nekih jadnih 37 miliona.

trzište pada,a blje je danas i raslo cak..sto je jako neobicno s obzirom na to da je blje nakupovalo puno neiskusnih ljudi,koji kada trziste pada brze bolje raspodaju sve sto imaju.

ali gledajte ne znam jel blje imalo onu glavnu skupstinu?


Mislim da je vecina takvih izisla vanka ili trpi gubitak i ceka da se vrati na razine ulaza

prizma nazalost nisu,jer ne bi bile prodaje dionica po 50 20 komada..
a ne znam dal pratite,belje se prodaje po 50 20 komada,a kupuje se u vecim kolicinama.

kao sto je netko malo prije napisao nema potrebe diskutirati ista vise o toj dionici.
nakon sto uloze i prosire poslovanje ocekujem da dionica preci na visu razinu.

daljnji porast dionica bi trebao biti selektivan,a prehrambeni sektor je u svijetu postao jako vazan pa ce se tako razvijat situacija i kod nas.

kakva je sitacija kod belja,dobili su sve potrebne certifikate za poslovanje van hrvatske i sto mislite da ce se dalje desavati?


Kao i sve druge Todine "dijonice"…
Sve će to lagano nizbrdo…

P.S. Kredit stižu na naplatu … [pray]

je, ali kako sada stvari stoje dogodine će Toda vjerojatno biti prvi hrvat na Forbesovoj listi.
FYI, na listu ulaze oni sa milijardu $, a Toda je na 800M.

Svidja mi se na ovoj dionici sto prodaja ne lupa panicno po bidu kad nema prometa.
Svaka dionica ima svoje drhtave prstice ali mislim da je kod Belja to daleko manje
nego kod drugih.
Prometa nema ali nitko ne spusta, znaci da kad bude prometa moze samo isi gore.
[thumbsup]

New Report

Close