BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bogami sutra i naredne dane biti ce vrijeme Belja.Evo u Dnevniku iz N.Yorka spominju Belje i dobitak kredita od 40.mil eura iskljucivo za razvoj Belja i PIK.Ovo je odlicna vijest.Uz poskupljenje hrane,pa vi izracunajte kolika ce biti zarada za 2,3,4 Q ove godine.

nisam gledao, ako je točno preneseno, svakako lijepa vijest.
još kad se uzmu u obzir nedavne izjave Todorića o daljnjim velikim ulaganjima u Belje , slijedi veliki oporavak ove dionice .

najava Scaramooch-a od 450 kn do kraja godine ; može to potegnuti i više !!!
[proud]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

U svim vijestima i to kredit od Svjetske banke za obnovu i razvoj-40.mil eura. Samo za Belje i pivk.
Ne da je dobra vijest već genijalna.

jupiii

napokon..nemate pojma sto to znaci..jako jako dobre vijesti..

ma oni ce vrijedit i do 1000 kn..sada ulazimo na veliki teren.

uz to jos smo i dobili sve one certifikate,todoric se okrece prema vani,a u hrani je sva buducnost.

..

a evo i link koji podiže apetit…mljac, mljac

http://www.belje.hr/novosti_opsirnije.asp?id=39

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

evo glavnog linka:

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/prehrana/ifc-odobrio-pik-vrbovcu-i-belju-zajam-od-40-milijuna-eura,17172.html

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

a jos su ga jucer prodavali.zanimljivo..a cuj kupuje se sada kad je jos jeftin,a zao mi ove ekipe koja zaboravila povuci naloge

drago mi je sto raste ali toda moze dobiti kredit di hoce, tako da mi ovo i nije vijest za radovanje(novo zaduzenje), ajd da su objavili da su probili u novu zemlju ili tako nest

ne mari za male stvari i ostat ce male

tko sada prodaje ,ruši cijenu

NEMA PREDAJE


drago mi je sto raste ali toda moze dobiti kredit di hoce, tako da mi ovo i nije vijest za radovanje(novo zaduzenje), ajd da su objavili da su probili u novu zemlju ili tako nest

ma pricas gluposti dragi moj..zato i jest todoric nam najbogatiji covjek u hrv jer uzima kredite bez razloga..
sta ti mislis da ce on te novce zapit..sad ce pocet ulagati vani je hrana skupa,a on ce pocet tamo se sirit..

prvo je obrazovao ljude,nabavio sve potrebne certifikate,sada posudio novce da prosiri prozvodnju imaju skupstini ne znam mozda ju vec imali ne pratim toliko cijelu situaciju jer se ne brinem.

Ma vidi se da PD ne odgovara da Belje ide gore.
Pa ni u jednim novinama nema bombastične naslovnice Belj dobilo novih 40 mil.eura za razvoj….
Ali kad nešto negativno odmah je to na naslovnici ( ludi Joras zaustavlja pregovore Hrvatske sa UE ,zbog žandinjera…).

Manipulacija i to iskordinirana.Samo Sanaderu će se ovo obiti od glavu.100 %.


Ma vidi se da PD ne odgovara da Belje ide gore.

Dajte molim vas.Zaposlenici PD-a se urotili da spuste dionicu Belja
[lol] [lol] Gornji post sam namjerno morao neobrisati

Zapravo u uroti još sa nama sudjeluju Mesić, Sanader, masoni i Elvis PResley koji zapravo kao što znamo nije mrtav.

Sada ste nas razotkrili [thumbsup]

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

točno je da cijene hrane rastu ali rastu i cijene ulaznih/osnovnih sirovina, rastu cijene goriva, transporta a sa time i troškovi proizvodnje, dakle u konačnici ne možemo očekivati preveliku dobit, zato tu dolazi do izražaja uloga menađera sniziti troškove proizvodnje, racionalizirati, dobivati povoljnje kredite, otvarati nova tržišta, a to je upravo ono što u Todoričevoj kompaniji rade uspješno, a hrane će naravno uvijek trebati, zato se pridružujem optimistima u pogledu ove dionice, nebi htio licitirati sa cijenom ali siguran sam da u budučnosti može samo rasti.

New Report

Close