BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


poziv na glavnu skupštinu.. osobito interesantna toč.5

http://www.zse.hr/default.aspx?id=20349

Što je tu interesantno da mi je znati, evo ti odgovora:

Ad 5) Dobit Društva iz poslovne 2007 godine u iznosu od 18.036.427,51 kn raspodijelit će se za pokriće gubitka iz ranijih godina.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



poziv na glavnu skupštinu.. osobito interesantna toč.5

http://www.zse.hr/default.aspx?id=20349

Što je tu interesantno da mi je znati, evo ti odgovora:

Ad 5) Dobit Društva iz poslovne 2007 godine u iznosu od 18.036.427,51 kn raspodijelit će se za pokriće gubitka iz ranijih godina.
[/quote]

ajoj,isprika , to nisam vidio; mislio sam na nešto ljepše….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

kako je netko jucer odmah nakon otvaranja srokao belje na 235 ili koliko vec,a kasnije se kupovalo po 245 nakon sto je bilo objavljeno da ce biti glavna skupstina..istina jest da se malo nagomilalo prodaje,izgleda da je ekipa postala nestrpljiva..ali sve ce to bit uredu,vec se govori vec neko vrijeme sad ce sad ce..ali ekipo neke stvari cu vec i odlucene,samo ce ceka prava prilika da se realiziraju i objave javnosti.

TA pokazuje da se cijena može maksimalno spustiti na 230-235, ali nikad nije za vjerovati ovima na burzi jer oni malo i probiju vrijednosti koje pokazuje TA.
Veliki igrači nude za kupnju 200 komada za 231 kunu, 200 po 233 i 290 po 233,01. To bi vam trebalo nešto govoriti.
A jutros sam nastojao doći do novaca da kupim Belje u malo većoj količini, no nije mi se posrećilo. Ne bih ovo ni pisao da sam uspio pribaviti novce već bih ponudio xxx broj dionica za 232 kune i čekao!!! Hebiga, bogatite se vi veliki kad već ne možemo mi mali.


kako je netko jucer odmah nakon otvaranja srokao belje na 235 ili koliko vec,a kasnije se kupovalo po 245 nakon sto je bilo objavljeno da ce biti glavna skupstina..istina jest da se malo nagomilalo prodaje,izgleda da je ekipa postala nestrpljiva..ali sve ce to bit uredu,vec se govori vec neko vrijeme sad ce sad ce..ali ekipo neke stvari cu vec i odlucene,samo ce ceka prava prilika da se realiziraju i objave javnosti.


big deal 3 dionice po 235.


TA pokazuje da se cijena može maksimalno spustiti na 230-235, ali nikad nije za vjerovati ovima na burzi jer oni malo i probiju vrijednosti koje pokazuje TA.
Veliki igrači nude za kupnju 200 komada za 231 kunu, 200 po 233 i 290 po 233,01. To bi vam trebalo nešto govoriti.

Izvini ali koji su to veliki igrači s 200 kom × 233 = 46.600kn?! Obični ‘hrabritelji’ od naloga da se neko iskrca ili neki Vlado iz Gornje Donje kupuje [rolleyes] Uostalom jel TA išta znači ako uzima u obzir fiktivne naloge na bidu? [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

bravo! [thumbsup]

To jesu veliki igrač naspram ovih koji kupuju 10, 20, 30 ili najviše 70 komada. Možda griješim, ali ti procijeni. Reći ću ti da pogledaš npr. TA od ADPL, pa da mi onda nešto proturiječiš. Pogledaj ga danas i sutra. [thumbsup]

Bogami sutra i naredne dane biti ce vrijeme Belja.Evo u Dnevniku iz N.Yorka spominju Belje i dobitak kredita od 40.mil eura iskljucivo za razvoj Belja i PIK.Ovo je odlicna vijest.Uz poskupljenje hrane,pa vi izracunajte kolika ce biti zarada za 2,3,4 Q ove godine.

Svi VI pišite i govorite što želite, bilo to krivo ili pravo, ali ja znam i to sigurno i odgovorno (premda to smiješno zvuči, no samo Vam hoću jasno predočiti koliko sam uvjeren u to), tvrdim da će Belje do kraja godine premašiti 450 kuna!!! Činit će Vam se pomalo puno kao i meni na prvi pogled, ali nešto mi govori da je čak i to malo.
Zapamtite: Belje je pod[i] TODORIĆEM!!!!![/i]
Sve bolje i bolje će poslovati!!! Jer znamo svi ispravnu konjugaciju za pridjev dobro: DOBRO, BOLJE, BELJE!!! [thumbsup]

Čestitamo belje!
Odlična firma, vodi je pametan čovjek i doći će u moj porfelj sigurno.
Sutra gornja blokada nažalost bez mene

Bravo Crni-Ivo. To sam govorio prije 2 tjedna. Jutros sam želio dobiti kredit, ali nažalost mi ga nisu odobrili jer sam nezaposlen. Siguran sam da bih ima ga vratio do kraja godine. Nema veze, biti će i boljih prilika. [wink]

New Report

Close