BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pankretic u osijeku i daje izjave vezano uz poljoprivredu i hranu, malo je posjetio i belje da vidi sta ima novog [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


jucer se kupovalo belje na skrivenom nalogu i to je hrpa prosla..zato cijena nije pala dok je za sve ostale dionice padala..zasto je netko kupovao sve sto je mogao..ajd pogodite 🙂

mozes li nam ti objasnit meni se neda pogadjat.
unaprijed hvala

Evo kupio [tongue]LJE, navodno…

Tko je kupio Belje?

Još malo pa će biti raketa BELJ [thumbsup]! A to ćete tek vidjeti za 1-2 tjedna. Ovaj još ne! Ovaj tjedan će se cijena držati između 230 i 250 ovisno o danu. Dok će idući tjedan biti na razini 245-259, a za 2 tjedna u jednom danu će skočiti na 287 kunića. Mislim da neće skočiti iznad 290. Možda sam preambiciozan, ali mislim da će belje skočiti zato što se u zadnje vrijeme trguje njime dosta, a i nije skočilo pravo dosta vremena, ne računajući onaj oporavak sa 186 pa na više.
Aj uključite se u raspravu. Ako ne sada onda svaki dan od 9-12 navečer!!!


Još malo pa će biti raketa BELJ [thumbsup]! A to ćete tek vidjeti za 1-2 tjedna. Ovaj još ne! Ovaj tjedan će se cijena držati između 230 i 250 ovisno o danu. Dok će idući tjedan biti na razini 245-259, a za 2 tjedna u jednom danu će skočiti na 287 kunića. Mislim da neće skočiti iznad 290. Možda sam preambiciozan, ali mislim da će belje skočiti zato što se u zadnje vrijeme trguje njime dosta, a i nije skočilo pravo dosta vremena, ne računajući onaj oporavak sa 186 pa na više.
Aj uključite se u raspravu. Ako ne sada onda svaki dan od 9-12 navečer!!!

nisi preambiciozan , ali si precizan sa kunićima .
ako dođe do oporavka tržišta i nekih dobrih vijesti sa agrokorom , može to potegnuti i više.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Nekako mi se čini da je Scaramooch u pravu … predugo se trži na ovim razinama , a i promet je nikakav .


Još malo pa će biti raketa BELJ [thumbsup]! A to ćete tek vidjeti za 1-2 tjedna. Ovaj još ne! Ovaj tjedan će se cijena držati između 230 i 250 ovisno o danu. Dok će idući tjedan biti na razini 245-259, a za 2 tjedna u jednom danu će skočiti na 287 kunića. Mislim da neće skočiti iznad 290. Možda sam preambiciozan, ali mislim da će belje skočiti zato što se u zadnje vrijeme trguje njime dosta, a i nije skočilo pravo dosta vremena, ne računajući onaj oporavak sa 186 pa na više.
Aj uključite se u raspravu. Ako ne sada onda svaki dan od 9-12 navečer!!!

(515)
Na temelju članka 22. Statuta društva BELJE, dioničkog društva za privređivanje u poljodjelstvu, prerađivačkoj industriji i prometu roba, Darda (dalje u tekstu: Društvo), direktor Društva objavljuje poziv dioničarima za

REDOVITU GODIŠNJU GLAVNU SKUPŠTINU
društva BELJE d.d., Darda.
I. Redovita godišnja glavna skupština Društva održat će se 10. srpnja (četvrtak) 2008. u 13 sati u prostorijama Belja d.d., Darda, Mece, Industrijska zona 1.
II. Za sjednicu Glavne skupštine predlaže se
Dnevni red:
1. Izvješće Nadzornog odbora o obavljenom nadzoru vođenja Društva za 2007. godinu.
2. Izvješće Uprave o stanju u Društvu.
3. Izvješće revizora Društva.
4. Usvajanje godišnjih financijskih izvješća Društva za 2007. godinu.
5. Donošenje odluke o raspodjeli dobiti za 2007. godinu.
6. Donošenje odluke o davanju razrješnice za rad:
a) Upravi Društva
b) Nadzornom odboru u vođenju Društva.
7. Imenovanje revizora za poslovanje Društva za 2008.
8. Donošenje odluke o dopuni djelatnosti Društva.
9. Donošenje odluke o izmjenama i dopunama Statuta Društva.

http://www.nn.hr/Pokaz.asp?dok=%2Foglasi%2F2008%2Fobavijest%2F18060obavijest0000515%2Ehtml

evo ovdje je cijeli dnevni red…

Onaj tko prodaje Belje na ovim razinama stvarno je umobolan…..bježi što prije sa burze.
Nizozemac,Njemac mogu za istu cijenu kupiti 10-14 puta više poljoprivrednog zemljišta u Hrvatskoj nego u svojoj zemlji.A to budu i napravili.Kao što su prije 5-10 godina pokupovali sve na moru.
Uz to hrana bude SVE JEFTINIJA !!!!!!!!!!

Koliko kriza mljekarskog sektora i eventualna suša mogu nauditi Belju? Jedva smo pregrmili zadnje izvješće koje su mnogi posprdno ismijali. Nadam se da je Scaramooch u pravu, i meni izgleda ovo kao praćka, malo po malo unazad s malim prometom dok ne odapne [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Nisam insider, ali promatrajući polja, vidim da nema razloga za preveliku zabrinutost zbog suše. U odnosu na katastrofalnu prošlu godinu kada je sve bilo doslovno opustošeno, u Belju su povećane površine koje se navodnjavaju. Na svim ostalim poljima su kulture lijepo nikle, ali su energenti, zaštitna sredstva, umjetna gnojiva utjerali seljacima strah u kosti. Također, obrana od tuče je napredovalaVaš link
Mislim da Belje nije dionica za one koji očekuju naglu eksploziju i brzu zaradu. Ona će svakako doći jer je napredak vidljiv na svakom koraku. [proud]

New Report

Close