BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ispočetka je tvornica biodizela trebala bi Zvijezdin projekt, ali su se nakon konzultacija (Agrokor) predomislili i projekt dodijelili Belju. Aj ges bikozof lend …


Ja sam danas cuo da su dobili koncesiju za gradnju tvornice za proizvodnju bio dizela, jel zna tko ista o tome? ako je to istina znas li sto to znaci za budicnost te dionice?? mislim pff onda ce joj samo nebo bit granica.. ali mislim da bi i moglo to bit istina imaju zemlje,todoric ionako gleda na buducnost,a jaki igraci u hrvartskoj su se vec odavno okrenuli bio energiji i solarnoj..u tome je buducnost i profit dragi moji..

hmm lagano se vraca cijena..hmm jesam li rekla da ce za tjedan dana se cijena vratiti na 300 min..

a ako jos i ova vijest sa bio dizelom istinita..prepredobro[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


hmm lagano se vraca cijena..hmm jesam li rekla da ce za tjedan dana se cijena vratiti na 300 min.. a ako jos i ova vijest sa bio dizelom istinita..prepredobro[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

reci ti meni summer, a čime će se cijepiti stoka na Beljskim farmama …

I love the Smell of Profits in the Morning

cuj fazancek kaj me zezas ?

ok mozda sam neke stvari sa veterinom malo pretjerala,ali vidis da sam bila u pravu..sorry

primjetila sam da si pitao sta je sa fondovima,prije nego je frajer poceo otkupljivati nije li cijena bila 85 kn..bolje ista nego nista,a i mirovinci ne kupuju da bi sutra isli prodavati

sta se belja tice,jako vjerujem u tu dionicu..

ti ne mislis da je belje dobra dionica?

da dobra …

I love the Smell of Profits in the Morning

Jeli se ovo vide prvi znaci oporavka na belju

jel zna ko kad bi mogao izaći GFI?

petak

Napokon vidim pozitivne trendove, što sam naravno i očekivao.
Srećom, mali iako su prevareni od fondova, malo se teže preveslavaju u dionicama, što je očigledno po malim prometima svih dionica.
Takozvani veliki mislili su doći do bogatstva na “hrvatski” način (poput privatizacija i sl.), međutim sad će morati ipak nešto i platiti ako žele i imati.
Tko ima dobro pamćenje, nek’ pamti, u slijedećih mjesec dana mnoge dionice će se podići u prosjeku 30% posto, tj. doći negdje u razinu stvarnih vrijednosti.
Nakon toga, daljnji rast će opet ovisiti o očekivanjima i (dez)informacijama poput EU, NATO,…. što može opet dovesti do nerealnog rasta, ali sigurno više nikad kao prije.
Većina nas je ipak naučila lekcije, manje smo euforični, i počinju se čitati podatci, izvješća, koeficijenti,…
Sretno Vam proljeće ….

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Kupnja jača, prodaja bježi. Prije 2 mjeseca je izašao onaj članak o velikom povećanju prihoda, s direktorom. Možda ovi s velikim nalozima na kupnji znaju rezultate?

da bi ova dvojica 350kom se napunili morali bi dici cijenu na 270kn

ne mari za male stvari i ostat ce male


Kupnja jača, prodaja bježi. Prije 2 mjeseca je izašao onaj članak o velikom povećanju prihoda, s direktorom. Možda ovi s velikim nalozima na kupnji znaju rezultate?

di ti vidis velike naloge

New Report

Close