BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna li tko što o Belje-ovoj dividendi…?[thumbsup]


Zna li tko što o Belje-ovoj dividendi…?[thumbsup]

kad bi uopce mogo bit izvjesće


Zna li tko što o Belje-ovoj dividendi…?[thumbsup]

Od čega će isplatiti dividendu? Da prodaju neko zemljište kad nema dobiti iz poslovanja.

sissoko:

Zna li tko što o Belje-ovoj dividendi…?[thumbsup]

Od čega će isplatiti dividendu? Da prodaju neko zemljište kad nema dobiti iz poslovanja.

Što će ti dividenda? Bolje da ti dionica poraste 20% tj. 60 kuna nego da dobiš 5 kn dividende kao na Podravci ili 13 kn kao na Ini . Kontaš?[thumbsup]

Ja sam danas cuo da su dobili koncesiju za gradnju tvornice za proizvodnju bio dizela, jel zna tko ista o tome?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ja sam danas cuo da su dobili koncesiju za gradnju tvornice za proizvodnju bio dizela, jel zna tko ista o tome?

nemam pojma..znam samo da od belje mozemo cuti samo dobre vijesti u buducnosti..nazalost vec sam mnoge propustio ali nikad nije kasno..
trenutno mogu samo j–a odgrist jer nemam kesa za dokup.. i ne samo belja…
ovo vise nikad necu ponovit.
zbilja je najbolji savjet sta sam ovjde procitao je da uvjek imas kesa da dokup.
cista situacija, “dok jednom ne smrkne drugom ne svane”..
mislim da ne prodaju oni koji zele nego koji moraju ali nazalost i trziste je takvo da ili nema novaca ili ceka neka bolja vremena. mali ocito nisu dovoljno jaki da nesto pokrenu.
izgleda da im lova propada po fondovima a svi si misle “ma jos cu malo pricekati”

Belje već minus 3,48%.[bye]


Ja sam danas cuo da su dobili koncesiju za gradnju tvornice za proizvodnju bio dizela, jel zna tko ista o tome?

Nitko osim tebe. Izgleda da je ipak trač.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

sto se tice dividende netreba mi, neka ulazu u firmu, dividendu ocekujem od usluznih djelatnosti tj. firme a ne proizvodaca, sto se tice traca o biodizelu, ima nekih spekulacija ali ako uspije da kupi neke firme u srbiji zbog zemlje, za sada mu zemlja treba radi farmi zivotinja, ima u vidu ali tek poslje kupovine

ne mari za male stvari i ostat ce male

Ja sam danas cuo da su dobili koncesiju za gradnju tvornice za proizvodnju bio dizela, jel zna tko ista o tome?

ako je to istina znas li sto to znaci za budicnost te dionice??

mislim pff onda ce joj samo nebo bit granica..

ali mislim da bi i moglo to bit istina imaju zemlje,todoric ionako gleda na buducnost,a jaki igraci u hrvartskoj su se vec odavno okrenuli bio energiji i solarnoj..u tome je buducnost i profit dragi moji..

u svakom slučaju lijepa vijest , ako je točna.
ovo bi jako diglo vrijednost firme.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


sto se tice dividende netreba mi, neka ulazu u firmu, dividendu ocekujem od usluznih djelatnosti tj. firme a ne proizvodaca, sto se tice traca o biodizelu, ima nekih spekulacija ali ako uspije da kupi neke firme u srbiji zbog zemlje, za sada mu zemlja treba radi farmi zivotinja, ima u vidu ali tek poslje kupovine

mislim da ce se to desiti i prije nego sto mislis..airfire.

u svakom slucaju na to belje bi se trebalo zaboraviti i pogledati cijenu za dvije godine..

istina sad je malo pala,ali to su krive spekulacije ljudi koji su imali margine i mislim da je sada savrsena prilika za kupnju..a kako ljudi ovdje razmisljaju vjerojatno ce ici kupovati dinoce kojima cijena vec porasla…pratim stanje sa veterinom..mislim tko je tako lud da ide sada kupovati dinocu cija cijena je vec napuhana,treba kupovati na snizenju..malo cekati i kad dodje neka vijest prodavati..

New Report

Close