BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ja sam išao unutra u prosjeku za 305 kn i adris na 508 a sada mi počela sezona u voćnjacima i trebam keš pa ne mogu nadokupljivati. a kad dođem do keša (6mj.) valjda mi se neće isplatiti nadokupljivati, nadam se ([thumbsup][thumbsup]

ja sam uzeo na 314 i ne pada mi na pamet izlaziti zato jer je potonulo za dva tjedna do 290, ipak očekujem od ove dionice znatan prinos u odnosu na uloženo. pa ko živ ko mrtav [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Agrokor u Baranji otvara novu vinariju Belja d.d.

Vaš link

sve bolje i bolje vijesti iz dana u dan, danas bi mogli do 310kn

ne mari za male stvari i ostat ce male


sve bolje i bolje vijesti iz dana u dan, danas bi mogli do 310kn

Kako stoji kupnja i prodaja trenutno moglo bi ostat di je

znas da trzistu treba dva dana da reagira

ne mari za male stvari i ostat ce male


znas da trzistu treba dva dana da reagira

je ali danas je veliki ukrcaj na ht-u tako da mislim da ce se to odrazit na ostalim dionicama

je dobar dio trejdera ce unovciti kapitalnu dobit na ht-u pa ce tuc po ostalima

ne mari za male stvari i ostat ce male

znate sto ce se vjerojatno desit sa agorokorom..
jel se sjecate onih vijesti…kada se izmedju ostalog govorilo da ce se strateski povezati sa onim svojim partnerom
koji je sa agrokorom trebao kupiti migros (to za migros nikad nije bilo niti izvedivo,prevelik je on za nas)..

uglavnom agrokor bi se trebao povezati sa tim svojim partnerom..e to ja cekam..

strpljen spasen..[proud]

jeste slusali u latinici kako je belje nekada radilo, a sad skoro pa neradi po rijecima upucenih, a mi smatramo da je ovo odlicno sta tek sljedi bojim se i pitati

ne mari za male stvari i ostat ce male

ma sad ce uskoro i rezultati pa cemo vidit kako blje radi

a i uskoro te dionice nece biti vise za prodaju,osobite ne po ovakvim cijenama..i sad ce pametni ju kupit,a ostali ce ju poceti kupovati kad opet neke dobre vijesti dodju..

i nije mi jasno pa zasto li pobogu su ljudi tako nestrpljivi,sad snizavaju cijene za lipe,da bi sto prije prodali??
a sta ce kupit one dionice koje trenutacno rastu?? gdje je tu logika?

sad kad je na snizenju ju treba kupit pricekat tjedan dva i prodati i cijena ce porasti..

i jos nesto mi tu filozofiramo a todoric trenutno pregovara o novim poslovima..vjeruj mi uskoro ce se sve vidit..

New Report

Close