BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


[thumbsup] eto kako su neki znali da todo nije dobio migros, usporedite top 10, vidljiv danas s onim od jučer, tko zna, zna

jeli nas mozes prosvjetlit molim te

sveps:

[thumbsup] eto kako su neki znali da todo nije dobio migros, usporedite top 10, vidljiv danas s onim od jučer, tko zna, zna

jeli nas mozes prosvjetlit molim te

* Važeći podaci za uredovni dan 15.02.2008 .

BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.975.219 24,04 Osnovni račun
3. ŠKOJO FRANJO 30.300 0,37 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 22.223 0,27 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 16.243 0,2 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 13.792 0,17 Skrb. račun
7. CENTAR BANKA D.D. 12.517 0,15 Skrb. račun
8. HPB D.D. 8.601 0,1 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.145 0,07 Osnovni račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 5.944 0,07 Skrb. račun
Ukupno: 93,37

* Važeći podaci za uredovni dan 18.02.2008 .

BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.975.219 24,04 Osnovni račun
3. ŠKOJO FRANJO 30.300 0,37 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 22.223 0,27 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 16.324 0,2 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 13.792 0,17 Skrb. račun
7. CENTAR BANKA D.D. 12.517 0,15 Skrb. račun
8. HPB D.D. 8.431 0,1 Skrb. račun
9. KUNIĆ DRAGUTIN 5.700 0,07 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 5.127 0,06 Osnovni račun
Ukupno: 93,35

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Prizma10: ” sveps: ” [thumbsup] eto kako su neki znali da todo nije dobio migros, usporedite top 10, vidljiv danas s onim od jučer, tko zna, zna ” jeli nas mozes prosvjetlit molim te ” * Važeći podaci za uredovni dan 15.02.2008 . BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun 2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.975.219 24,04 Osnovni račun 3. ŠKOJO FRANJO 30.300 0,37 Osnovni račun 4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 22.223 0,27 Skrb. račun 5. PBZ D.D. 16.243 0,2 Skrb. račun 6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 13.792 0,17 Skrb. račun 7. CENTAR BANKA D.D. 12.517 0,15 Skrb. račun 8. HPB D.D. 8.601 0,1 Skrb. račun 9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.145 0,07 Osnovni račun 10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 5.944 0,07 Skrb. račun Ukupno: 93,37 * Važeći podaci za uredovni dan 18.02.2008 . BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun 2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.975.219 24,04 Osnovni račun 3. ŠKOJO FRANJO 30.300 0,37 Osnovni račun 4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 22.223 0,27 Skrb. račun 5. PBZ D.D. 16.324 0,2 Skrb. račun 6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 13.792 0,17 Skrb. račun 7. CENTAR BANKA D.D. 12.517 0,15 Skrb. račun 8. HPB D.D. 8.431 0,1 Skrb. račun 9. KUNIĆ DRAGUTIN 5.700 0,07 Osnovni račun 10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 5.127 0,06 Osnovni račun Ukupno: 93,35

Hvala

Jel bi mi mogli dati link gdje mogu vidjeti Top 10,ali da nije SDA-oni jako kasne…


Jel bi mi mogli dati link gdje mogu vidjeti Top 10,ali da nije SDA-oni jako kasne…

ne kasne, meni su skroz uredni [shocked]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

ovo nije pokusaj jeftinog drukanja nego nemogu izdrzati…
juce probao spek od belja..ajme majko ko voli slaninu to nesmije zaobici. prije skoro 6mj mi gospodja koja radi u konzumu na mesu rekla kako ti proizvodi od belja imaju poseban miris i aromu (malo se raspitivao kako idu proizvodi od belja). povjerovao sam onako 50:50. juce mi se bas jela pa reko da probam. 60kn/kg. inace nisam neki spekojedac ali me nekad uvati bas manija pa mi dosadi nakon par puta.
ma rekao bih ko nije pri lovi bolje od prsuta…ja takav miris i aromu jos nisam osjetio.
uz abc sir koji je stvarno fenomenalan to nemoze nitko poreci mislim da vrijeme za belje radi fenomenalno.
proizvodi prva liga [thumbsup]
to nije nesto sta ce podici cijenu dionice kratkorocno ali ustrajanje na kvaliteti proizvoda je nesto sta ce trziste sigurno prepoznati i uz sigurnu distribuciju sta je belju osigurano buducnost je samo svjetla..
nazalost nakon gubitka migrosa smo izgubili malo korak ali doci ce to na svoje…


ovo nije pokusaj jeftinog drukanja nego nemogu izdrzati… juce probao spek od belja….
ustrajanje na kvaliteti proizvoda je nesto sta ce trziste sigurno prepoznati i uz sigurnu distribuciju sta je belju osigurano buducnost je samo svjetla.. nazalost nakon gubitka migrosa smo izgubili malo korak ali doci ce to na svoje…

Ja vec dugo (daleko prije nego sam usao u BLJE) kupujem sir Baranjac i odlican mi je. A i kulen se mora probati… meni je najbolji…
Kvaliteta je neupitna ….. ali nazalost ne toliko bitna (bar trenutno) za cijenu dionice


Ja vec dugo (daleko prije nego sam usao u BLJE) kupujem sir Baranjac i odlican mi je. A i kulen se mora probati… meni je najbolji…
Kvaliteta je neupitna ….. ali nazalost ne toliko bitna (bar trenutno) za cijenu dionice

Kvaliteta je jako važna, a Belje je neupitno ima. Bez Mirgosa je cijena bila 20% veća od ove. Hypo se malo igrao sa cijenom te pokušao potaknuti paniku kod manjih ulagača. To je donekle i uspio, kad se više ne bude mogla skupit neka količina ispod 350 idemo gore… [thumbsup]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Ja vec dugo (daleko prije nego sam usao u BLJE) kupujem sir Baranjac i odlican mi je. A i kulen se mora probati… meni je najbolji…
Kvaliteta je neupitna ….. ali nazalost ne toliko bitna (bar trenutno) za cijenu dionice

ma ja mislim da je dugorocno i te kako bitna…kad se jednom navuces na proizvod i to jos ako je kvalitetan i to jos hrvatski ne ides sa njega..
pa nisu svi nasi brendovi (ledo, kras, podravka, frank, sljeme itd. itd. itd.) prezivili bez veze to otvaranje trzista i dolazak stranih marki. kvalitetni su i to je jedino sta ih je odrzalo i zato za belje nema zime..


Dunlop: ” ovo nije pokusaj jeftinog drukanja nego nemogu izdrzati… juce probao spek od belja…. ustrajanje na kvaliteti proizvoda je nesto sta ce trziste sigurno prepoznati i uz sigurnu distribuciju sta je belju osigurano buducnost je samo svjetla.. nazalost nakon gubitka migrosa smo izgubili malo korak ali doci ce to na svoje… ” Ja vec dugo (daleko prije nego sam usao u BLJE) kupujem sir Baranjac i odlican mi je. A i kulen se mora probati… meni je najbolji… Kvaliteta je neupitna ….. ali nazalost ne toliko bitna (bar trenutno) za cijenu dionice

Nakrcajte se blje i nemojte se vratiti 3 godine.
Pa ćemo vidjet dali je kvaliteta i okus koju ima beljini proizvodi bitni ili ne.
Ima odlične proizvode i okusom i kvalitetom tako da nema brige nikako!

Jedina briga je nedostatak love da se još kupi dionica, jer kada krenu mirovnici kupovat onda će brže rasti


…. ” Nakrcajte se blje i nemojte se vratiti 3 godine. Pa ćemo vidjet dali je kvaliteta i okus koju ima beljini proizvodi bitni ili ne. Ima odlične proizvode i okusom i kvalitetom tako da nema brige nikako! Jedina briga je nedostatak love da se još kupi dionica, jer kada krenu mirovnici kupovat onda će brže rasti

Kad sam rekao da kvaliteta nije toliko bitna, napisao sam i rijec “trenutno”. Naravno da je i kvaliteta proizvoda bitna za budućnost poslovanja svake kompanije, ali trenutno je za dionicu najbitnije stanje na citavom trzistu odn. u regiji, a tu naravno ne mislim samo na Hrvatsku. Da je kojim slucajem vlada RH neoprezno pozurila i priznala Kosovo, vidjeli bi mi BLJE prije na 200 nego na trenutnih cca 300 , IMHO.

Po meni je nužno podignuti cijenu na min. 330kn jer onda mirovinci dobiju zeleno svijetlo za ulazak [proud]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close