BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa nije valjda….www.bloomberg.com BC Partners to Buy Turkey’s Migros for $3.2 Billion (Update1)

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.


pa nije valjda….www.bloomberg.com BC Partners to Buy Turkey’s Migros for $3.2 Billion (Update1)

je je. malo sam u soku moram priznati.
osjecam se kao kad smo dobili 0 glasova za euro u nogometu

E hebi ga dečki…baš sam računao na vas da pogurate za uzlet prema gore…[pray]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5f3a7e38-68b8-4251-b549-b514d5c4bc2f&open=sec

Hebi ga….[cry]

Sad im ostaje više love za Petrokemiju i Vupik…[thumbsup]

Ma nije sve tako crno! Radili smo i do sad bez turaka, pa nečemo ni propasti bez njih. Jedna vijest stara par dana za utjehu.
http://www.agrokor.hr/504.aspx

Idemo dalje !!![thumbsup]

Čemu panika ljudi. Belje je bilo na 350 kn prije godinu i pol dana dok se za Migros još nije znalo. A što je sve učinjeno, kolike farme napravljene, tvornice,modernizacije,..itd.itd.
Sad u panici prodaju po 300 a uskoro će se lupati po glavi kad ipak ode na 350 gdje mislim da će se stabilizirati kroz ljeto a na jesen će opet rasti.
Belje je u prvom redu poraslo zbog porasta cijene hrane jer je takav trend u svijetu i to na 350 kn. kasnije je zbog Migrosa otišlo na 388 kn. Ali ljudi sad je ostala lova što je uvijek dobro. ja sam se bojao da će pasti upravo ako se Migros dobije. Ono s 400 na 350 kn..
Po meni sad je cijena 350 kn OK.

uz ovakav p/e ova cijena je balon!

čudni se ovdje sveci slave....

di gori,aloooo—cemu prodaja???
skoro sve todine u blokadi..strava

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Čemu panika ljudi. Belje je bilo na 350 kn prije godinu i pol dana dok se za Migros još nije znalo. A što je sve učinjeno, kolike farme napravljene, tvornice,modernizacije,..itd.itd. Sad u panici prodaju po 300 a uskoro će se lupati po glavi kad ipak ode na 350 gdje mislim da će se stabilizirati kroz ljeto a na jesen će opet rasti. Belje je u prvom redu poraslo zbog porasta cijene hrane jer je takav trend u svijetu i to na 350 kn. kasnije je zbog Migrosa otišlo na 388 kn. Ali ljudi sad je ostala lova što je uvijek dobro. ja sam se bojao da će pasti upravo ako se Migros dobije. Ono s 400 na 350 kn.. Po meni sad je cijena 350 kn OK.

Belje je naraslo zbog Migrosa…kao i sve Todine dionice…i sad kad od Migrosa ništa, sve uredno padaju…
i Belje se vraća na one svoje stare razine od 300 kuna…i to imate 610 komada po 299 kuna…pa ako netko još nije ušao, a boji se da će mu prebrzo otić na 350 kuna, ima za kupit….
Ja ulazim kad dođe na 260-270 kuna….
Gdi li je kolega Dunlop nestao…i oni šta su vidjeli Belje do kraja 4. mjeseca na 700 kuna…ili do kraja godine 1000 kuna….možda da je Toda uspio preuzeti Migros…možda bi poteglo do 400 kn….ovako…ne znam baš gdi će bit do kraja godine…[bye]

* Naslovna
* Belje d.d. – nastavak trgovanja

ispiši
Belje d.d. – nastavak trgovanja

Postovani,

obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama BLJE-R-A nastaviti u 11:40.

Na upit Upravi BELJE d.d., o postojanju materijalnih cinjenica, ista je odgovorila da nema novih materijalnih cinejnica a koje bi utjecale na promjenu cijena dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

Evo nema novih materijalnih činjenica što znači da sa Migrosom nije još gotovo. prevare velikih da se jeftino ukrcaju!

ide belje na 100kn[cry][cry][cry]

New Report

Close