BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vremena za kupnju todinih firmi je sve manje, možda u petak ujutro bude već plasirana vijest.

mislim da se nikto ne bi ljutio na cijenu kao što je broj stranica ovdje. [smiley]

Ajmo na stranicu 503, bit će više kuna.[proud]


Collina:

Vremena za kupnju todinih firmi je sve manje, možda u petak ujutro bude već plasirana vijest.

mislim da se nikto ne bi ljutio na cijenu kao što je broj stranica ovdje. [smiley]

Po meni je to vrlo lako moguće.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

dečkići, nezahvalno se baviti prognozama jer sve je moguće u ovakvim situacijama na tržištu ali ipak do određenog vremena kada mora biti bum jer drugačije ne može ako je vijest snažna a ovdje se više toga valja.
svakako bi se kladio na novi ATH a kasnije ćemo vidjeti.


mislim da se nikto ne bi ljutio na cijenu kao što je broj stranica ovdje. [smiley]

[undecid] …………………maaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja ipak bi

osim ako ne mislimo nastancati broj stranica do 1000 do kraja godine [pray]

rijesio sam se *** obrisano *** kabe konacno i jos sam ulozio u belje..naravno ne po 317 nego 349 ali kad nesto volis onda volis [smiley]

Važeći podaci za uredovni dan 13.02.2008 .

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.975.219 24,04 Osnovni račun
3. ŠKOJO FRANJO 30.300 0,37 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 22.223 0,27 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 15.789 0,19 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 13.792 0,17 Skrb. račun
7. CENTAR BANKA D.D. 12.517 0,15 Skrb. račun
8. HPB D.D. 8.601 0,10 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 7.226 0,09 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.645 0,08 Osnovni račun
Ukupno: 93,38

Zadnjih mjesec dana, podebljavaju veliki [wink]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


zvone101: ” mislim da se nikto ne bi ljutio na cijenu kao što je broj stranica ovdje. [smiley] ” [undecid] …………………maaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja ipak bi osim ako ne mislimo nastancati broj stranica do 1000 do kraja godine [pray] rijesio sam se *** obrisano *** kabe konacno i jos sam ulozio u belje..naravno ne po 317 nego 349 ali kad nesto volis onda volis [smiley]

j ana 157 pa se ne bunim [lol] [lol] [lol] [lol] a još manje ću ga prodat

@Dunlop ne treba te brinuti ako vjeruješ u budućnost firme, prosjek današnjeg trgovanja je 15kn veći nego jučer. Sutra gornja granica dnevnog limita pada oko 372 kn.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.



@Dunlop
ne treba te brinuti ako vjeruješ u budućnost firme, prosjek današnjeg trgovanja je 15kn veći nego jučer. Sutra gornja granica dnevnog limita pada oko 372 kn.

ma ja i vise nego vjerujem u ovu dionicu i sigurno necu izlaziti sljedecih par godina.
nego jel zna netko dali je ona silna zemlja u vlasnistvu ili najmu belja?
to nije neki tajni podatak ali ga ipak nitko ne zna ovdje. da sam u prilici biti na skupstini ili slicno sigurno bih tako nesto iskopao.

zvone101:

mislim da se nikto ne bi ljutio na cijenu kao što je broj stranica ovdje. [smiley]

[undecid] …………………maaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja ipak bi

osim ako ne mislimo nastancati broj stranica do 1000 do kraja godine [pray]

rijesio sam se *** obrisano *** kabe konacno i jos sam ulozio u belje..naravno ne po 317 nego 349 ali kad nesto volis onda volis [smiley]

nemaš brige…
i ja sam jutros na otvaranju 60 – tak po 340-344 jer sam mislio da je zadnji trenutak prije skoka a eto moglo se poslije i puno niže i na kraju se postavim još 25 kom. na 316 a ono završi na 317 i mimoiđe me…
to je tak…
nemreš si pomoći. [undecid]

nemreš si pomoći.

Možeš, sam trebaš slušat Iveka123 !
Čovjek je do sad fakat sve dobro pogodil!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


nemreš si pomoći.

Možeš, sam trebaš slušat Iveka123 !
Čovjek je do sad fakat sve dobro pogodil!

pratim ga još od prošle godine – ima ”nos” a kupovao je i on ovih dana !
ali mislim si ako za koji dan ode na 400 biti će mi krivo a sve znam…
i opet se prenaglim – no, ni prvi a ni zadnji puta.
bitno da svakako ima budućnost sa ili bez migrosa pri tome ne mislim na 5 godina jer nisam taj.

New Report

Close