BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoćemo li danas u blokadu ?


Hoćemo li danas u blokadu ?

evo ti blokade[cry][cry][cry]

no krasno bar sam se za belje nadala da će se držati a ono samo klizi [sad][cry]…………..
mislim pad od 10% [shocked]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

ruzno. ali ovo ocito ne prodaje nitko svojevoljno nego onaj tko je prisiljen. tolko dana za redom fondovi u crvenom, ljudi sigurno vade lovu van. drhtave su to rucice.
bitno je da vrijednost firme raste a cijene dionice ce doci na svoje.
to sta smo svi nestpljivi, i ja takodjer, to je nas problem. a postao bi i katastrofa kada bi nas ta nestpljivost vodila u prodaju.
mada gledam situaciju na trzistu svaki dan po nekolio sati, to me nece nikada ohrabriti da prodam.

Koliki je P/E za belje

veliki, oko 150, ne igra P/E neku ulogu, budućnost se čeka

Ako je 150 na ovoj cijeni onda je dosta budućnosti već ugrađeno u nju

Izgleda da ćemo brzo znati što i kako sa Migrossom.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/pregovori-o-prodaji-migrosa-u-posljednjoj-fazi,8327.html

Znaci gotovo je ja postavljem target na 1500kn


veliki, oko 150, ne igra P/E neku ulogu, budućnost se čeka

Da je barem 150… [smiley] P/E za BLJE je odavno preko 300. Sa stanjem od 3Q-2007 iznosi 407,39. U trenucima kada je nastupio bear market P/E igra presudnu ulogu kod ulaganja u dionice kod stranih ulagača (by the book). S time što treba paziti, jer niski P/E može značiti da je firma pred bankrotom.

Vaš link

Alright Dave ?

ja ovone razumijem a volio bih da mi pojasniš

Ovo je jedina todina koja nije išla u blokadu…

…evo i danas dokupio malo Belja [wink]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close