BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja nemam dionice belja, ali trošim abc sir, vajkrem, brašno, vino …. kao da sam vlasnik [cool]

Moj mali doprinos za zdravije hrvastsko gospodarstvo. [cool]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Eto samo sam to htio napisati

jel znas mozda dali je ona silna zemlja u zakupu ili vlasnistvu belja?
ako je u vlasnistvu to je jako ljepo zarada samo na povisenju cijene zemlje…

…”Zanimljiv preokret napravio je turski lanac trgovina Migros koji se sa tri milijarde dolara od prodaje našao na 236. mjestu. To možda i ne bi bila vijest kada ne bismo znali kako se upravo za tu kompaniju uz Blackstone natječe i hrvatski Agrokor kojeg mnogi već sada proglašavaju favoritom za preuzimanje. Dosadašnje špekulacije su govorile da bi ponude za 51 posto dionica trebale biti podosta više od trenutačne tržišne kapitalizacije Migrosa, te da će se kretati oko 4 milijarde dolara”. …[thumbsup]


…”Zanimljiv preokret napravio je turski lanac trgovina Migros koji se sa tri milijarde dolara od prodaje našao na 236. mjestu. To možda i ne bi bila vijest kada ne bismo znali kako se upravo za tu kompaniju uz Blackstone natječe i hrvatski Agrokor kojeg mnogi već sada proglašavaju favoritom za preuzimanje. Dosadašnje špekulacije su govorile da bi ponude za 51 posto dionica trebale biti podosta više od trenutačne tržišne kapitalizacije Migrosa, te da će se kretati oko 4 milijarde dolara”. …[thumbsup]

e kad bi naveo datum, izvor, autora, mozda bi nesto i znacilo.
pretpostavljam da se radi o nekoj listi najbogatijih.
pa bilo bi vrlo cudno da tamo neki sastavljac zna za kolko je migros prodan a da se nezna ni kome ni kako

BLJE-R-A Podaci od 31.01.2007. za trgovanje na 28.01.2007.
Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.975.219 24,04
3. ŠKOJO FRANJO 30.300 0,37
4. Skrb.: PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 26.806 0,33
5. Skrb.: PBZ D.D. 15.027 0,18 +566
6. Skrb.: CENTAR BANKA D.D. 12.517 0,15 UP
7. Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 12.030 0,15 UP
8. Skrb.: RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 10.478 0,13 DOWN -3000
9. Skrb.: HPB D.D. 9.333 0,11
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 7.895 0,1
Ukupno: 93,47


u_neznanju: ”
…”Zanimljiv preokret napravio je turski lanac trgovina Migros koji se
sa tri milijarde dolara od prodaje našao na 236. mjestu. To možda i ne
bi bila vijest kada ne bismo znali kako se upravo za tu kompaniju uz
Blackstone natječe i hrvatski Agrokor kojeg mnogi već sada proglašavaju
favoritom za preuzimanje. Dosadašnje špekulacije su govorile da bi
ponude za 51 posto dionica trebale biti podosta više od trenutačne
tržišne kapitalizacije Migrosa, te da će se kretati oko 4 milijarde
dolara”. …[thumbsup]

e kad bi naveo datum, izvor, autora, mozda bi nesto i znacilo.
pretpostavljam da se radi o nekoj listi najbogatijih.
pa bilo bi vrlo cudno da tamo neki sastavljac zna za kolko je migros
prodan a da se nezna ni kome ni kako

izvorhttp://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/migros-postao-236.-najveci-svjetski-trgovac,7601.html


5. Skrb.: PBZ D.D. 15.027 0,18 +566

Zar ovo ne moze bit i pbz investor

LIJEPO SE KUPNJA POJAČAVA[thumbsup][thumbsup][thumbsup]
Najbolje ponude [ BLJE-R-A ] Kupnja Cijena
55 360,00
300 356,10
100 356,01
207 356,00
18 352,11
Cijena Prodaja
361,00 4
362,00 20
363,00 40
364,99 40
365,00 200

uskoro izlaze novi proizvodi, a jedan od kojeg puno očekuju je iz mliječne industrije, također bi krajem ove godine napokon trebala krenuti i prava modernizacija ( samo neznam sa kojom lovom ako tata kupi turke)[undecid]

Trenutni portfelj ATPL, RIVP, VPIK, ARNT, LRH, ..., a nekada nažalost INGR, DLKV, THNK...


uskoro izlaze novi proizvodi, a jedan od kojeg puno očekuju je iz mliječne industrije, također bi krajem ove godine napokon trebala krenuti i prava modernizacija ( samo neznam sa kojom lovom ako tata kupi turke)[undecid]

mozda ipo mozda dokapitalizacija ili mozda saki da kakvu povlasticu za ovaj ustupak smanjivanja cijena snaci ce se tata

ima li belje certifikat za halal kvalitetu proizvoda, ukoliko kupe turski lanac dobro bi im došlo.[thumbsup]

navodno da će se ove godine okrupniti neke značajne farme i jači kooperanti – mislim za govedinu.

jel to znak za tursko tržište_??

ili je još uvijek prerano, ali opet treba nahraniti milione gladnih turaka

New Report

Close