BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se događa? Gotovo istovremeno je bio i izlet iz knzm

Btw, znam da nije vezano uz dionice nego uz Belje, ali slika me podsjetila .. jel zna itko gdje je nestao ABC sir s okusom hrena? Jedno vrijeme je postojao, bila je velika potražnja (bilo ga je uvijek malo i doduše to može značiti i da se manje proizvodio), no već nekoliko mjeseci ga ne vidim na policama.

Ti bi hrena, zar ti nije dosta korekcije?

[shocked][shocked] ma ne vjerujem 352 . Stvarno ne kužim pojedince [angry] [rolleyes]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]


Ti bi hrena, zar ti nije dosta korekcije?

[tongue] Žao mi je jedino što nisam vjerovao da je ovo danas moguće, pa se postavio na 35x


Što se događa? Gotovo istovremeno je bio i izlet iz knzm

Po meni to radi fond premda neznam dali bi smio.
Jer se fondu računa prosječna dnevna vrijednost.
Cijeli dan je u plusu i sada bum i onda od sutra od početka.
Možda brijem opako neznam, ali tko proda par komada i zruši si sam cijenu nego radi nekog razloga.

Evo da i ja napišem prvu poruku[smiley]

Evo da i ja napišem svoju prvu poruku[smiley]
Nemam pojam o dionicama,pratim iz prikrajka razvoj situacije oko belja,davno sam uletio u belje,još kada je bilo ispod 100 kuna,ustvari nije to bilo tako davno[wink]
Ne bi se ni sada javljao da kolega nije spomenu hren
Hren nažalost nije baš najbolje prolazio,puno smo ga otpisivali
Kao što nije išao ni buco kobasica,pizza,vrhnje,više se otpisalo nego prodalo,čak ni obični buco ne ide baš pretjerano
Eto samo sam to htio napisati

Evo da i ja napišem svoju prvu poruku[smiley] Nemam pojam o dionicama,pratim iz prikrajka razvoj situacije oko belja,davno sam uletio u belje,još kada je bilo ispod 100 kuna,ustvari nije to bilo tako davno[wink] Ne bi se ni sada javljao da kolega nije spomenu hren Hren nažalost nije baš najbolje prolazio,puno smo ga otpisivali Kao što nije išao ni buco kobasica,pizza,vrhnje,više se otpisalo nego prodalo,čak ni obični buco ne ide baš pretjerano Eto samo sam to htio napisati

Pozdrav insajderu[thumbsup]

duradovi, pozdrav i češće nam se javljaj sa freškim informacijama !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

buco sir i abc sir i to je sve što neki imaju za reči o belju, a to da belje ima cjelovit zaokružen proces proizvodnje, to da su proizvođači hrane sa takvim procesom najkonkurentniji i da zapravo jedino oni u budučnosti imaju šanse o tome ništa. Strategija belja je odlična, dobitnička, dalekovidna, i ona već sada počinje donositi rezultate. Što se tiče kvalitete samih proizvoda, jeste li probali njihov kulen, njihovu dimljenu slaninu jeste li pili beljski rizling, graševinu, chardonnay itd. Tko ih jednom proba uvijek im se vrača zaista imaju svoju specifičnu aromu, okus i neki poseban šarm tog kraja gdnje se proizvode, probao sam vina od kalifornije preko europe do australije i odgovorno tvrdim beljska imaju ono nešto zbog čega uvijek najradije kupim njih.


buco sir i abc sir i to je sve što neki imaju za reči o belju, a to da belje ima cjelovit zaokružen proces proizvodnje, to da su proizvođači hrane sa takvim procesom najkonkurentniji i da zapravo jedino oni u budučnosti imaju šanse o tome ništa. Strategija belja je odlična, dobitnička, dalekovidna, i ona već sada počinje donositi rezultate. Što se tiče kvalitete samih proizvoda, jeste li probali njihov kulen, njihovu dimljenu slaninu jeste li pili beljski rizling, graševinu, chardonnay itd. Tko ih jednom proba uvijek im se vrača zaista imaju svoju specifičnu aromu, okus i neki poseban šarm tog kraja gdnje se proizvode, probao sam vina od kalifornije preko europe do australije i odgovorno tvrdim beljska imaju ono nešto zbog čega uvijek najradije kupim njih.

Svaka čast kolega,zaista djelujete kao pravi i i skreni ljubitelj beljskih i baranjskih proizvoda.Da nas je više takvih..Pozdrav


Hren nažalost nije baš najbolje prolazio,puno smo ga otpisivali

Mogu reći samo – šteta. To je od mene kao konzumenta, ne od mene kao dioničara.

New Report

Close