BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se neko lijepo zabavio sa ovih 990 komada.čestitam

Sa Belja se fondovi ne iskrcavaju. Ovo bi moglo otići visoko i više se ne vratiti. Možda s 1000 malo na 800 pa opet gore. Malo ga je prikočila kriza na globalnom tržištu(dok sam i ja izletio) ali sada kad je kriza prošla( bitan je svijet a ne mi) mogli bi opet par dana po 10 % gore.[thumbsup]

vidim da ima onih koji su gledali otvoreno sinoć, čuvajte našu miljenicu [thumbsup]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

bolje opet kupi belje,jer čini mi se,vlak kreće


vidim da ima onih koji su gledali otvoreno sinoć, čuvajte našu miljenicu [thumbsup]

Ja sam stavio nalog na prodaju pa kad bude bude!
Cijena je niti više niti manje nego 2000 kn!!!


Ja sam stavio nalog na prodaju pa kad bude bude!
Cijena je niti više niti manje nego 2000 kn!!!

bit ce ti zao jednog dana [smiley]

jel se to meni cini ili se to povecavaju aktivnosti u belju. mozda prije nisam primjecivao ali danas na autoputu vidim 3 slepera od belja (onaj sa 2 prikolice) i neku cisternu od belja.
ne mogu se sjetiti da sam prije nesto vidjao belje kamiona a danas 4.
nije valjda da idu prema moru pa za tursku [smiley]


jel se to meni cini ili se to povecavaju aktivnosti u belju. mozda prije nisam primjecivao ali danas na autoputu vidim 3 slepera od belja (onaj sa 2 prikolice) i neku cisternu od belja.
ne mogu se sjetiti da sam prije nesto vidjao belje kamiona a danas 4.
nije valjda da idu prema moru pa za tursku [smiley]

Turska je u drugom smjeru, dragi Dunlope…[bye]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Dunlop:
” jel se to meni cini ili se to povecavaju aktivnosti u belju. mozda prije nisam primjecivao ali danas na autoputu vidim 3 slepera od belja (onaj sa 2 prikolice) i neku cisternu od belja. ne mogu se sjetiti da sam prije nesto vidjao belje kamiona a danas 4. nije valjda da idu prema moru pa za tursku [smiley] ”

Turska je u drugom smjeru, dragi Dunlope…[bye]

Možda je neka rezervna varijanta u pitanju. Pa rekli su jučer u Agrokoru ako nebude Migros bit će nešto drugo.


Turska je u drugom smjeru, dragi Dunlope…[bye]

pa nije ako voze sa brodovima. ja bi htio da i brodari zarade [smiley].. mada ih nemam u portfelju.

iako si u pravu. jeftinije bi bilo direktno sa kamionom. malo sam si juce bezveze racunao. jedan abc sir od 100 grama kosta oko 5kn. znaci ako sleper vozi 20t (?) to je milijun kuna. prema viamichelinu za auto su totalni troskovi (osije-istanbul) 121E. za kamion da je 4 puta vise to je samo 500E a to je smjesna cifra i puno je brze od broda.

Dunlop:

jel se to meni cini ili se to povecavaju aktivnosti u belju. mozda prije nisam primjecivao ali danas na autoputu vidim 3 slepera od belja (onaj sa 2 prikolice) i neku cisternu od belja.
ne mogu se sjetiti da sam prije nesto vidjao belje kamiona a danas 4.
nije valjda da idu prema moru pa za tursku [smiley]

Turska je u drugom smjeru, dragi Dunlope…[bye]

Sve juri na Galipolje![pray][bye]

dunlope,zar ne mislis da je mozda i obujam pakovanje bitan za racunicu??ne kazem da ne stane 20 tona,sira–ali ipak,mozda i nestane 200 000 komada abc sira…bezveze filozofiram…neckam se oko prodaje…

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close