BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rast. To smo čekali već duuuuže vrijeme ali tko Belje prati duže vrijeme zna da isto tako brzo može i zaroniti. Treba biti strpljiv ili brz na okidaču. Tko zna kakvo će ovoga puta izvješće zakuhati..

krivo..
ne radi se o izvjescu, nego o MIGROS-TURK.

jel netko zna nesto konkretno??
[huh]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Joj da mi je naći post u kojem se kladim s Quarkom. A di je taj mladić nestao. Uglavnom, tobogan žešći predviđam.

Misliš li da bi tobogan mogao se odraziti na poslovanje u regiji?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

kolega koji je predviđao tobogan je ovaj put totalno u krivu jer je ova dionica nakon godine stabilizacije vjerojatno postigla sve uvjete za rast

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Sprema se novi val rasta. predosjećaj koji me u zadnje vrijeme ne vara…

I sada neki prizivaju tobogan, na “komentari trgovanja” ali što se može. Svako ima pravo na mišljenje. Smatram da je Belje odlučilo skočiti i za prošlu godinu, sve u ovoj, Sretna Nova [pray]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Ovo je genijalno! cijena Belja će biti kao HT-a ako ne i više.Jedna dionica nosi preko 30kn dobiti a druga niti 30lipa!

tocno..

a za koju godinu ce beljetova nositi 50kn, a HTova kad ukinu roaming?
[lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

patak9:

Ovo je genijalno! cijena Belja će biti kao HT-a ako ne i više.Jedna dionica nosi preko 30kn dobiti a druga niti 30lipa!

tocno..

a za koju godinu ce beljetova nositi 50kn, a HTova kad ukinu roaming?
[lol]

koliko nosi LKRI?


Misliš li da bi tobogan mogao se odraziti na poslovanje u regiji?

Uz sve dužno poštovanje i uz silan trud, nisam uspio shvatiti pitanje. Pa ako može ponovno.

Zanima me što će to Belje izvoziti u Tursku. Svinjetinu?
[lol] [lol] [lol] [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

Zaboravite tobogan. koji ste prodali popušili ste.[bye]


Von Braun: ” Misliš li da bi tobogan mogao se odraziti na poslovanje u regiji?” Uz sve dužno poštovanje i uz silan trud, nisam uspio shvatiti pitanje. Pa ako može ponovno. Zanima me što će to Belje izvoziti u Tursku. Svinjetinu? [lol] [lol] [lol] [lol]

Mislim da ćeš u ponedjeljak čitati o tome kaj bu Belje izvozilo u Tursku.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Šta mislite tko će proizvoditi sirovinu za Mlinara u budućnosti?


fazan: ” Von Braun: ” Misliš li da bi tobogan mogao se odraziti na poslovanje u regiji?” Uz sve dužno poštovanje i uz silan trud, nisam uspio shvatiti pitanje. Pa ako može ponovno. Zanima me što će to Belje izvoziti u Tursku. Svinjetinu? [lol] [lol] [lol] [lol] ” Mislim da ćeš u ponedjeljak čitati o tome kaj bu Belje izvozilo u Tursku.

Modrića?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close