BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kada prestaje blokada??

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


Joj da mi je naći post u kojem se kladim s Quarkom. A di je taj mladić nestao. Uglavnom, tobogan žešći predviđam.

zasto?sve todoriceve dionice ovih dana rastu ko blesave, jedino je Belje ostalo.
nijedna od njih se nije vratila.
ovo je Migros spekulacija..

a mozda i nije, mozda je siguran dogadjaj, ja ne znam, hocu reci, nije ista situacija kao prije[proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Stvarno, sa Zvijezdom je bilo brzo nastavljeno, kaj ima privilegiju u odnosu na belje?


Tako je! Dobro se sjećam tko je meni onomad priredio spektakularan doček na Belju! [wink] Dosljednost se na burzi često isplati. Kolega Collina, od srca čestitam. [thumbsup]

Hvala, nadam se da ovo nije kraj i da neće nikakav potop
[wink]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

veliki pozdrav kolegi sudcu uz zamjerku sto nije cesce s nama[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

krenulo dalje na belju…prema gore…[thumbsup]

Ovo je genijalno!

cijena Belja će biti kao HT-a ako ne i više.Jedna dionica nosi preko 30kn dobiti a druga niti 30lipa!

Kad je dobar vjetar i purani lete!


veliki pozdrav kolegi sudcu uz zamjerku sto nije cesce s nama[smiley]

Veliki pozdrav Mig! I meni je žao. Bio sam na putu i nisam stigao ni postati Dejavuu mojih 10 favorita…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Mali su se istresli. Put prema gore je otovren. Sad će ga nagurat koliko im treba. Ono nema veze sa forumom i navlacenjima po njemu.

mravak:

Poluvrjeme,,,znakić ili hlađenje[thumbsup]

Bit će hlađenje tamo negdje na 370-380kn. Onda predah zbog daytradera a nakon toga do kraja godine juriš na 1000 kn.[proud]

Dižem letvicu na 400 i onda zastoj a ne pad.[proud]

Rast.
To smo čekali već duuuuže vrijeme ali tko Belje prati duže vrijeme zna da isto tako brzo može i zaroniti.
Treba biti strpljiv ili brz na okidaču.
Tko zna kakvo će ovoga puta izvješće zakuhati..

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

ovakav rast nije dobar, to je kratkotrajni dah tako ja mislim s obzirom na stanje svih dionica koje su rasle proslih dana, iako vrijedi ali sve mi je to sumljivo[huh]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close