BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

može li netko k/p za belje.

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

ma treba past da onaj tko vjeruje dokupi, a tko ne da se iskrca, je sa minusom ali sta je tu je[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


ma treba past da onaj tko vjeruje dokupi, a tko ne da se iskrca, je sa minusom ali sta je tu je[smiley11]

Vaša visosti, jel vam možda treba naći neki članak ili neku osobu iz Belja. Samo recite, rado ćemo vas uslužiti!
[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

imam osoba koliko hoces nije mi to problem ali trebalo bi malo spustit cijenu na 270kn po mogucnosti pa da malo “pazarimo”[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

danas je bas ljepo bilo trgovanje …1486 kom…najniza 297,02…najvisa 313….divota..i zadnja 305,71 a svi bi u dokup….he he

moram priznati da su neki pojedinci na belju najveći očajnici na forumu…pa znati li vi koliko dugo već vrtite jedno te isto? Dajte nemojte zavaravati početnike, siguran sam da masu ljudi vi uspijete navuć na belje svojim pričama i da ljudi izlaze s gubicima. Ovo je dionica za investitore, ljude koji će čekati nekoliko godina za rast od 50% i koji će biti zadovoljni s tim. A vi navlačite neiskusne špekulante i daytradere i onda se događa ovo što se događa.
Minuta do 12? Aha…baš…
Kad će Belje krenuti to nitko ne zna…al fakat ne zna. I uzalud vam takvo drukanje…
Imao sam nekad Belje držao sam ga nekoliko mjesec i pokajao se…u međuvremenu sve su moje dionice rasle i to neke višestruko, a na ovoj sam izašao u minusu. Čini mi se da se ništa nije promijenilo…

http://www.poslovni.hr/58060.aspx

Povucite paralelu sa Beljem…pametnom dosta…..

Kruha i dionica.....

u prehrambenoj industriji pik se promatra kao pakirnica primarne proizvodnje a to je belje. samo što je ciklus znatno duži. treba “zapakirati ” 2 000 000 svinjskih polovica. [smiley1] [smiley9]

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]

Po mojem skromnom mišljenju največi problem Belja je PIK Vrbovec pa sad vi malo razmislite.

Koma čovječe.


moram priznati da su neki pojedinci na belju najveći očajnici na forumu…pa znati li vi koliko dugo već vrtite jedno te isto? Dajte nemojte zavaravati početnike, siguran sam da masu ljudi vi uspijete navuć na belje svojim pričama i da ljudi izlaze s gubicima. Ovo je dionica za investitore, ljude koji će čekati nekoliko godina za rast od 50% i koji će biti zadovoljni s tim. A vi navlačite neiskusne špekulante i daytradere i onda se događa ovo što se događa. Minuta do 12? Aha…baš… Kad će Belje krenuti to nitko ne zna…al fakat ne zna. I uzalud vam takvo drukanje… Imao sam nekad Belje držao sam ga nekoliko mjesec i pokajao se…u međuvremenu sve su moje dionice rasle i to neke višestruko, a na ovoj sam izašao u minusu. Čini mi se da se ništa nije promijenilo…

slažem se s tobom, ja ću ga se isto morat rješit.bar da ode na 400 pa da okrenem koju kunu.

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

trebalo bi barem jos jednom da padne na 230kn, da se strijela nategne, onda da vidimo sta ce biti[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Na Belju ja ulazim na 360 mislim da će biti isplativije ući na 360 nego na 300( obećajem svima )

Samo već godinu dana čekam tih 360 ali doćiće i tih 360 jednog dana do tada moram se pohvaliti da sam i ja platio školu na toj dionici kao većina forumaša i svim novima bih preporučio da uđu u Belje da plate školu nije ni skupa toliko a fino početnik nauči što ga čeka na burzi

A jednog dana kada dođe na 360 evo i mene sa vama

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close