BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imam par ljudi u belju, dosta znam o proizvodnji i procesima sta se tamo desava, treba je pustit ispod 300kn, pa da nategnemo malo[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Jučer fini članak o hitnom povećanju cijena hrane a Belje dolje!!![smiley3][smiley3][smiley3]

repriza na Belju…ništa novo…tko ima love…nek se postavi što niže,pa u dokup…pa kad dođemo na razine od 330 kuna…opet udri po prodaji…i tako u nedogled…[smiley5]

Ja sam belje prodao u petak jer sam se opekao par puta što nisam iskoristio uspone i padove. Ovaj val je moj pa onda slijedeći i tako u nedogled. Scenarij je uvijek isti oni koji prate jako dobro znaju. Pozdrav ekipi i molim vas da manje drukate jer bu vas netko tužil.[smiley15]

Koma čovječe.


repriza na Belju…ništa novo…tko ima love…nek se postavi što niže,pa u dokup…pa kad dođemo na razine od 330 kuna…opet udri po prodaji…i tako u nedogled…[smiley5]

Je pa da!
To se tak radi na Belju.
Zato mu dodjeljujem slijedeći smajlić :
[smiley2]

TA za Belje

La vita e bella!


repriza na Belju…ništa novo…tko ima love…nek se postavi što niže,pa u dokup…pa kad dođemo na razine od 330 kuna…opet udri po prodaji…i tako u nedogled…[smiley5]

Vjeruj mi na kraju će zaraditi više od tebe oni koji ga uopće ne diraju. Ti ćeš zaraditi 5 puta po 10% a oni odjedanput 200%. Osjetio sam takve stvari na svojoj koži. A za belje je minuta prije 12 da ode u nebo.[smiley2]

tenkista potpuno si u pravu,taj scenarij provjeren vec sto puta na ovoj burzi,jednom nece bit prilike za ukrcaj nazad nakon iskrcaja za nekih 15%dobiti,a kako ti kazes minuta do 12 kuca lagano na vratima belja!pozdrav![smiley1]


Vjeruj mi na kraju će zaraditi više od tebe oni koji ga uopće ne diraju. Ti ćeš zaraditi 5 puta po 10% a oni odjedanput 200%. Osjetio sam takve stvari na svojoj koži. A za belje je minuta prije 12 da ode u nebo.[smiley2]

Mislim da će ta minuta trajati nešto duže od 60 sekundi…
Najsretniji bi bio da nisam u pravu…ali ovo je na Belju postalo već uobičajeno…previše daytradera…a kad dođe ta minuta do 12…bit će prilike za ukrcaj…bit će dobro i po 350…

tenkista:

Vjeruj mi na kraju će zaraditi više od tebe oni koji ga uopće ne diraju. Ti ćeš zaraditi 5 puta po 10% a oni odjedanput 200%. Osjetio sam takve stvari na svojoj koži. A za belje je minuta prije 12 da ode u nebo.[smiley2]

Mislim da će ta minuta trajati nešto duže od 60 sekundi…
Najsretniji bi bio da nisam u pravu…ali ovo je na Belju postalo već uobičajeno…previše daytradera…a kad dođe ta minuta do 12…bit će prilike za ukrcaj…bit će dobro i po 350…

Neće ga onda više biti po 350.


Neće ga onda više biti po 350.

Slažem se! Bit će ga po 300,00! Koliko hočeš!

I love the Smell of Profits in the Morning

Evo imaš ga sad 2 komada po 300 kn a onda po 310 i 314 kn. Fondovi spuštaju prljavo s 2 komada da se početnici koji nemaju mostić uplaše i da prodaju. Tu bi hanfa trebala reagirati.[smiley3]


Evo imaš ga sad 2 komada po 300 kn a onda po 310 i 314 kn. Fondovi spuštaju prljavo s 2 komada da se početnici koji nemaju mostić uplaše i da prodaju. Tu bi hanfa trebala reagirati.[smiley3]

Opet se slažem. Treba reagirati jer je na ovim razinam opako preskupo.

sorry za negativni druk, ali IMHO
[smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close