BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neznam kako ova suša i loš urod može utjecati na Belje, ali poznam mnoge poljoprivredne proizvođače koji su u velikim mukama, bilo u proizvodnji usijeva bilo u proizvodnji mesa i mljeka. Ovako visoke cijene hrane za farme se nepamte.

Bok , iz Osijeka sam i nemam ovu dionicu, niti love da ju kupim jer ne želim izać iz nekih drugih. Nedavno sam čuo od nekih lokalnih ljudi da ju treba kupit jer će strašno skočit, zašto ne znam, odakle ne znam…
Da li ima informaciju od nekog insidera, ponovo ne znam.
Nemojte mislit da vas navlačim jer mi nije u interesu, ali ipak možda stvarno nešto tako i bude na ovom našom ludom tržištu.
Ja ovu dionicu imam samo na virtualnoj burzi. Sretno…

Halo Bing, kako brat?

Surround all arround when it hits the ground

susa i te kako moze utjecati na cijelokupnu bilancu belja trosak nabe i proizvodnje hrane za stoku se povecava a belje je jos uvijek u fazi prestukturiranja ipak je to jos uvijek veliki aglomerat da nesto ne stima pogledaj samo da je na zadnjem izvijestju bilo 1000000mil kn otpisa vjereujem da ce uskoro ovo biti prava dionica ali tek nakon 3q onda nece biti ni ovih 3xx tesko prebaciti na pravu cijenu autor ovog teksta ne posjeduje ali je posijedovao ovu dionicu sretno beljari

Nafta, voda, hrana. Nađite vezu. Mislim da je u Belju veliki potencijal koji mora eksplodirati, samo je pitanje kada. Malo smo svi siti ove loše godine za dioničare Belja ali i naše vrijeme je sve bliže. Cijene hrane samo što ne eksplodiraju i što je najgore vrijeme je iz godine u godinu sve nestabilnije te prijete poplave i suše koje smanjuju prinose. Nakon svega dolazim do zaključka da je dostupno sve manje i manje hrane na slobodnom tržištu te i cijene se moraju korigirati koliko to za sve nas bolno bilo.

Koma čovječe.

Nije mi nikako jasno ćemu toliko negativnih razmišljanja.ovo je jedna od rijetkih dionica koja još nije propičila kako treba.čekamo polijetanje.svi koji ga imaju neka se pripreme.načuo sam nešto.neslužbeno![smiley

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!


Bok , iz Osijeka sam i nemam ovu dionicu, niti love da ju kupim jer ne želim izać iz nekih drugih. Nedavno sam čuo od nekih lokalnih ljudi da ju treba kupit jer će strašno skočit, zašto ne znam, odakle ne znam… Da li ima informaciju od nekog insidera, ponovo ne znam. Nemojte mislit da vas navlačim jer mi nije u interesu, ali ipak možda stvarno nešto tako i bude na ovom našom ludom tržištu. Ja ovu dionicu imam samo na virtualnoj burzi. Sretno… Halo Bing, kako brat?

Radi se na informatizaciji poslovanja što će dovesti do velikih ušteda, tako da je uz sve spomenuto po mom mišljenju Belje potentna firma..

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

Danas trgujemo od 315 do 319,50. Zanimljivo….

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]


Nafta, voda, hrana. Nađite vezu. Mislim da je u Belju veliki potencijal koji mora eksplodirati, samo je pitanje kada. Malo smo svi siti ove loše godine za dioničare Belja ali i naše vrijeme je sve bliže. Cijene hrane samo što ne eksplodiraju i što je najgore vrijeme je iz godine u godinu sve nestabilnije te prijete poplave i suše koje smanjuju prinose. Nakon svega dolazim do zaključka da je dostupno sve manje i manje hrane na slobodnom tržištu te i cijene se moraju korigirati koliko to za sve nas bolno bilo.

U potpunosti se slažem. Cijena mesa i mlijeka nedvojbeno ide gore, prevelik je pritisak proizvođača i prerađivača. Trenutno cijenu stopaju predstojeći izbori, JER VLADA TO POSKUPLJENJE NE ŽELI PRIJE IZBORA, što je i logično. Teško onom tko pobijedi na izborima, krivnja za rast cijena bit će pripisana njima.
A što se tiče prehrambenih dionica, dolazi i njihovo vrijeme![smiley2]

mislim da se trebamo skinuti sa kupnje i pustiti je da padne na 265kn pa smo opet na ipo-u samo druge dionice, znaci belje pada pa dokup na 265kn[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


mislim da se trebamo skinuti sa kupnje i pustiti je da padne na 265kn pa smo opet na ipo-u samo druge dionice, znaci belje pada pa dokup na 265kn[smiley11]

U poptpunosti se slažem s vama kolega,paše mi i na 300kn[smiley11]

Nije važno živjeti,već vrijediti u životu.!

u jednom postu (koji mi je moderator obrisao)htio sam naime pitati nekoga ,ako ima iz baranje tzv. baranjac da nam malo iprica svoje vidjenje tvrtke belja-kakva je situacija-oni bi to najbolje trebali znati

Ovo je već postalo standardno kod BLJE-a. Mali skok do 330 pa natrag ispod 300. Mislim da bi ovaj puta moglo ići do 260-270 kao što su već uvaženi kolege predvidjeli. Dobra dionica za špekulaciju. Fundamenti se neće značajnije popraviti do pred kraj 2008, tj. vjerojatnije 2009. BEX daje graničnu vrijednost (što je i logično za firmu u restruktuiranju). Investicije su velike, ali rezultate je nemoguće očekivati u kraćim periodima. Ove skokovi i padovi su predvidivi i treba ih iskoristiti. [smiley2]

Alright Dave ?

New Report

Close