BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojte da se Posejdon mora umješati među zaračene smrtnike. [smiley2]
Šta vam je ovaj minus od 2,6% na Belju udario u glavu????

La vita e bella!

Davno je on prešao granicu informiranja i bezočnog drukanja(kažnjivo).Bolje neka nas fascinira svojim spektakularnim fundamentalnim analizama i npr. što znači bollingerova linija nekad i danas u odnosu na stanje nacije i migriranje labudova u tople krajeve.

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

mislim da cemo danas malo gore[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Promet u zadnja 4 dana je bio oko 7mil.kn…što je znatno povećanje u odnosu na pola godine prije…dva su razloga…..povrat love od HT-a ili netko ima neku informaciju i skriva je kao zmija noge….biti će da je ovo prvo pošto je cijeli promet na burzi porastao za 100%…

Kruha i dionica.....


fora je u tome sto belje duze vrijeme igra igru da dode do 330-350kn, pa padne na 280kn, i tako da ljudi izlaze i ulaze, ali mislim da je sada stvarno vrijeme kada vise nece biti ulaza po ovim cijenama, to je moje misljenje s obzirom da je najavljeno poskupljenje hrane 1.12008 za 20%, dosad se ulagalo u belje da se krug zatvori, sada imaju znanje, imaju opremu i trziste pa ti razmisli[smiley11]

Zašto onda sireve za K-plus rade švabe?[smiley2]

Ovdje se radi o već puno puta viđenom scenariju. Pumpanje cijene prije izvješća. Nakon izvješća, barem do sada, cijena se uvijek vraćala dole.

Pozdrav

to je bio scenari do sada ali mislim da se stvar pokrenula, sada se stopa na 320 sa 1000kom a poslje toga nema dionica[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Kako to misliš “nema dionica”?[smiley8]

Prodaja Ukupno ponuda 63
Ukupno dionica 9225

319,90 45
319,95 376
319,97 12
319,98 70
319,99 62

ovaj od 12 dionica je zalutao, htio u birtiju zavrsio kod brokera

ne mari za male stvari i ostat ce male

Belje na duge staze – završetak klaonice (najveća u regiji), 1mil tovljenika u regiji (uključijući vojvodinu)
Primarna priuzvodnja za PIK Vrbovec – 30 000 tona proizvoda … Poskupljenje sirovine …. po mom skromnom mišljenju dugoročno jako dobro ulaganje …

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]

ovo nikako na zelene grane…i opet bi se moglo na 300 spustit…ne bi bilo prvi puta da se s ovih razina tamo spusti…[smiley5]

ići će to i na 280 da mogu nadokupit..[smiley1]

Nije važno živjeti,već vrijediti u životu.!

problem bar na kratko koji su zaboravili svi je susa mislim da ce ovaj 3q biti los ali nakon toga belje je prava investicija na duze staze jedino sto bi moglo biti indikativno i pozitivno prije 4mjeseca todoric je izbacio sve proizvode od lure a umijesto nijh nadopunio ih asortimanima vindije i pogodite koje jos firme….. u svakom slucaju pozdrav beljarima

New Report

Close