BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad kad je Posejdon na našoj strani, nećemo više toniti [smiley2] idemo samo UP. 😉
Wellcome!

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Ajmo ovako – izrazite svoje mišljenje ( argumentirano ) koliko ce vrijediti sredinom 2009 ! Unaprijed hvala
[/quote]
Pročitajte prethodne postove na ovoj temi[smiley7]


Ajmo ovako – izrazite svoje mišljenje ( argumentirano ) koliko ce vrijediti sredinom 2009 ! Unaprijed hvala

Kolega ako tražite argumentiranu raspravu na krivom ste forumu. Probajte na centar ili mojnovac.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Iskreno, vidim da se borite hoće li gore ili dole. Poznata je stvar da dionica Belja neće skočiti preko noći. To nije dionica za one slabih živaca. No bitan je datum 2009 ! Jesam li u pravu ?

Lp


Sad kad je Posejdon na našoj strani, nećemo više toniti [smiley2] idemo samo UP. 😉 Wellcome!

Hmm, a vi ste svi mene zaboravili ali ja ne hajem i mirno cekam a ako Škojo mirno ceka na trecem mjestu i docekati ce jer mu je Todoric mentor i partner,i Mia ce mirno cekati,
iskreno-450-500 do 15.12.,pozdrAV


quark: ” Nadam se da se se kao ja prijašnjih dana nakracali Beljem po eksta povoljnim cijenam. ” Krcat ko šipak koštica. [smiley2] Sram me priznati, ali ovo je prvi put da sam kupio ovu dionicu. A gledam ju od kada je bila na 90 kn. Ah, sve dođe u svoje vrijeme. [smiley2]

kolega, zašto ste odlučili ući (tek sada)?


Sad kad je Posejdon na našoj strani, nećemo više toniti [smiley2] idemo samo UP. 😉 Wellcome!

Oh, ovo je među najboljim dobrodošlicama koju sam do sada dobio [smiley2]!
Ne garantiram da sam ušao na najnižim razinama. Možda se pojavi još neki sretnik koji će kupiti jeftinije u narednim danima, ali par kuna gore dolje ne predstavlja neku bitnu razliku ako postoji vizija.


Posejdon: ” quark: ” Nadam se da se se kao ja prijašnjih dana nakracali Beljem po eksta povoljnim cijenam. ” Krcat ko šipak koštica. [smiley2] Sram me priznati, ali ovo je prvi put da sam kupio ovu dionicu. A gledam ju od kada je bila na 90 kn. Ah, sve dođe u svoje vrijeme. [smiley2] ” kolega, zašto ste odlučili ući (tek sada)?

Zato što volim jeftinu kupnju. [smiley2]
A osim toga pio sam beljska vina u dobrom društvu, a i sir se dao fino razmazati…..[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!


Collina: ” Sad kad je Posejdon na našoj strani, nećemo više toniti [smiley2] idemo samo UP. 😉 Wellcome! ” Hmm, a vi ste svi mene zaboravili ali ja ne hajem i mirno cekam a ako Škojo mirno ceka na trecem mjestu i docekati ce jer mu je Todoric mentor i partner,i Mia ce mirno cekati, iskreno-450-500 do 15.12.,pozdrAV

e lijepo je mastati o necemu….nema sanse da ce ova dionica tamo doc do tog datuma….mozda i hoce ali godina ce biti 2009-2010….[smiley9]

DOKUP!


quark: ” Nadam se da se se kao ja prijašnjih dana nakracali Beljem po eksta povoljnim cijenam. ” Krcat ko šipak koštica. [smiley2] Sram me priznati, ali ovo je prvi put da sam kupio ovu dionicu. A gledam ju od kada je bila na 90 kn. Ah, sve dođe u svoje vrijeme. [smiley2]

Nisi jedinka, i ja sam se nakrcao i još sam na utovaru, također po prvi put ušao u Belje.
[smiley2]

Konačno je i Belje krenulo. Tuku naši, ali tuku i njihovi – 200 kom po asku ali i 400 kom ppo bidu u nepune 2 minute…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Da, počele su igre otvorenih karata. Tehnički sam slijedi buy signal…

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Bas prijepodne sam uspio ubosti nesto sitno po 266,xx. Svih cca 700 kom sto se nudilo po 275 je planulo i koliko ja vidim do 285 nema vece prodaje[smiley2]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

New Report

Close