BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo neće na dobro…tko izdrži do HT-a, a da ne ode u minus može biti jako sretan…

Kruha i dionica.....

hm zanimljivo ovo je baš ljepo kaj pada nego kolega Ford zakaj baš iza 01.11.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Uf kako li sam se samo spasio kad sam prodao prije neki dan… Da nisam danas bi bilo kuku lele

nikad više na 257..nadam se….[smiley2]

Kruha i dionica.....


Bok ljudi…a gdje je Fazan…nostradamus[smiley2] Meni su se isto smijali na izlazak na 308, a kad sam rekao da ću ući na 280 ponovno, netko mi je odgovorio da ću možda na 480 moći ući, ali ispod ne…a vidi sad:)/quote]
Tu sam. Počinje sezona lova, pa sam se malo pritajio!

Cijena? Prava sitnica.

I love the Smell of Profits in the Morning

eno ti i llrb po 288.. par kuna skuplje, da pokrpas rane..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Kad sam ja svoje rasprodao na 324-321 neki su mi pricali “oh bit ce suza Alien”. Koliko vidim, dobro sam napravio jer sam na tim razinama i zaradio.

Ja sam par puta napisao, ” e moj narode ..” ( od kako je cijena prešla 300 kuna ), pa su me razapeli zbog toga.
Danas prosječna cijena 267 kuna..
E moj narode, što bi rekao M.P.T.
[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pa kolega na ovoj dionici moglo se zaradit pristojno na kraći a zaradit će se i na duži period.Istina sad je pala ali sam ja miran za razliku od nekih vaših favorita.Vi ćete sigurno izač na vrime,to je sigurno.[smiley7]

Svojedobno sam si postavio ulaz na 270 pa me zanima što iskusni traderi misle da li bi moglo i niže idući tjedan kada bi BLJE moglo doseći dno… ili se već odbilo od dna pa treba očekivati oporavak idući tjedan…

Znam da se radi o gledanju u grah i osjećaju za feeling, ali komentari su dobrodošli…

The Truth Is Out There


Svojedobno sam si postavio ulaz na 270 pa me zanima što iskusni traderi misle da li bi moglo i niže idući tjedan kada bi BLJE moglo doseći dno… ili se već odbilo od dna pa treba očekivati oporavak idući tjedan…

Znam da se radi o gledanju u grah i osjećaju za feeling, ali komentari su dobrodošli…

Pa ti si WarenBufet, ti bi trebao znati. Ili si samo imenjak…?

[smiley2][smiley2][smiley2] Dobar…

Ipak ne znam, a vidim da bi moglo i ispod 270. Do sada sam imao dobre procjene u svojim transakcijama. Ipak nisu izvrsne, jer vrhove i dna bih promašio za malo. Pravi WB je koristio i insajderske inf. obzirom da je bio član upravnih i nadzornih odbora.

Kako je napisao Collina jednom (obzirom da nick ima ograničenje na 10 znakova) ovaj nick se može tumačiti i kao kafić kod Warena (kojem fali i jedno r).

The Truth Is Out There

A lijepo sam ja pisao proljetos, ali sam uvijek bio izkritiziran da kako se uopće usuđujem pisati o tome da od Belja slabe koristi ove godine.
Tako će i biti sve dok se ne provede dokapitalizacija, a onda je samo nebo granica!!!

New Report

Close